şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ataşehir, taç spor civarında aralık sonunda açılacak yeni spor kulübü. istanbul'un en büyük fitness ve spa alanına sahip olacaklarını iddia ediyorlar. basketbol sahaları, tenis kortları, havuzları, restoranları falan olan büyük bir kompleks olacakmış. ama benim için en güzel özelliği kardiyo sinema denen sistemi düşünmüş olmaları. spor salonunda yürürken, koşarken çok sıkılıyorum, minicik ekranlardan bir şeyler takip etmeye çalışmaktansa bırakıp geçiyorum. onun yerine dev ekranda film gösterimi olacaksa ve tabi güzel bir şey denk gelirse, kesin dalıp 2 saat boyunca koşarım ben. şu da sitesi.
 • istanbul'da faaliyet gösteren en kaliteli ve güzel hizmet veren spor kulübü olabilir.ilk açıldığında avantajlı fiyatlarından iyi ki faydalanmışım dediğim fiyat/performans açısından diğer rakiplerinin çok önünde olan bir kulüp.hem onlara göre daha ucuz hem de çalıştırdığı spor eğitmenleri saygılı ve işi bilen kimseler. açık havuzunda ise bu yaz günlerinde serinletiyor.havuz bölümünde hizmet veren (bkz: manji)'nin ise biraz daha hızlı servis ve yemek konusunda kendini geliştirmesi gerekir.porsiyonları ufak,biraz pahalı. alkol satılmaması bu güzel tasarlanmış restaurant'ın sonunu getirebilir. let's club spor alet çeşitliliği ile de göz kamaştırıyor.
 • ataşehir için güzel bir alternatif.
  fitness salonu gayet buyuk ve yeterli.
  açık havuzu biraz küçük , ancak asıl gitmeme sebebim kapalı havuzu, yanlış hatırlamıyorsam iyonla temizleniyor içeri girdiğinizde yoğun bir koku var. bunun yanında banyo gibi dizayn edilmiş. basık ve heryer mavi fayans.

  kapalı havuzu unutup tesis olarak ele alırsanız güzel, nezih ve tercih edilebilir bir yer.
  kapalı havuz için ağaoğlu my club'ı tavsiye ederim.

  edit : imla
 • yeni olmanın bütün sancılarını çeken spor klübü. sistemlerini daha oturtamadılar. halbuki mekan gayet güzel, her şey gıcır gıcır, ciddi para harcandığı belli. ancak işletme açısından sıkıntıları var. spor eğitmenleri kadro olarak ok ama diğer personel bayağı bir acemi ve lakayıt. beklenen üye sayısını yapamadıkları için (çevrede kalitesi ile taç spor ve ucuz fiyatı ile ağaoğlu var) dayanamayıp saçmalama ihtimalleri yüksek. misal açık havuza ücret karşılığı üye olmayan kişileri haftasonu almaları gibi. halbuki yatırım yapmış olmalarına rağmen bu dayanma süresine sahip olmaları lazım. çünkü bu tip klüp üyelikleri ile mahalledeki kung-fu salonunu ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi klübün vermiş olduğu lokal, cemiyet havasıdır. gelen kişi ortamdan memnun, dostları, arkadaşları var ise klübe daha çok gelir; sporunu yapar geçer bara, restoranta ekstra harcama yapar vs. şu anda bu yönden umut vermiyorlar ama bakalım, bir çok üye gerekli uyarıları yaptı, top genel müdürde. korkum bu şekilde devam etmeleri. o havayı yakalayamazlarsa doğal olarak hedefledikleri üye sayısına ulaşamazlar ve bu sefer de gelir olarak eksiye düşecekleri için klübün kalitesi düşer. neyse, göreceğiz bakalım.
 • ataşehir'de kurulmuş yeni spor kulübü. yeni kurulmasından dolayı bazı avantajları var, diğer spor kulüplerine göre farklı bir konseptleri var. fitness alanının içinde maraton koşusu parkuru yapılmış ki bu, koşu bandında normal düz koşu yaparken tek başına sıkılmak yerine başka insanlarla beraber sohbet ederek koşu yapmayı sağlıyor, güzel düşünce. eğitmenleri de canayakın insanlar, rahatça danışabiliyorsunuz. çok büyük bir spor kompleksi, ben de daha yeni üyesi olduğum için ilk izlenimlerim bunlar. bir de içerde yeni bir fight club alanı olacağına dair duyum aldım, esprili insanlar, merak ettim doğrusu. neyse temennim odur ki umarım bozmazlar, şu anlık herşey güzel.
 • giden ekşidaşlardan fikir almak istediğim spor klubü. bir mesaj kadar yakınınızdayım... yeşillendirin beni!
 • üye sayısını arttırabilince eksiklikler için para harcamaya karar veren, üyelerinin taleplerini dinleyen bir yapıya dönüştü. şu aralar yeni olmanın getirdiği yanlışlıklar için para ve emek harcıyorlar, bu anlayışları memnunluk verici. bu anlayışla devam ederlerse ki edecekler gibi duruyor, club tam anlamı ile oturur.
 • dün gidip yerinde incelediğim spor merkezi.

  öncelikle soyunma odalarını beğendim. ferah ve güzel. bütün malzemeler yeni. diğer taraftan bazı bölümlerin tadilatı devam ediyor. dinlenme odası, spa, türk hamamı vs.

  3 adet tenis kortu var. rezervasyonla ücretsiz kullanabiliyorsunuz. akşamlar kullanırsanız 1 saati 15 tl elektrik ücreti alıyorlar.

  2 adet havuz var. açık havuz 1.5 metre derinliğinde 25 metre uzunluğunda yarı olimpik standartlarına yakın bir havuz. havuzun kenarında güneşlenmek için şezlonglar, cafe vs. var. açık havuz ekim ayı itibariyle hizmete kapalı. kapalı havuz 2 kat aşağıda, 6 kulvarlı 25 metre uzunluğunda 1.8 metre derinliğinde. orayı da beğendim.

  fitness salonundaki aletler çok güzel. ayrıca bir sinema salonu şeklinde dizayn edilmiş kardiyo sinema bölümü daha var. burada bisiklete binerken maç izleyebiliyorsunuz mesela. diğer taraftan grup derslerinde plates, yoga, zobuba mıydı neydi amk öyle şeyler var. ben genelde havuza gideceğim için pek dinlemedim.

  edit: 2 aylık kullanım sonrası güncelleme;

  haftaiçi çok kalabalık oluyor. ben genelde haftasonları gidiyorum. bazen de haftaiçi geç saatlerde.

  en sevdiğim yanı havuzun sürekli boş olması. zira ben ilk başta hocaların verdiği programı uygulamaya başlamıştım ama program sıktı beni. pek faydasını da görmedim. o yüzden şimdi haftada 3 gün yüzmeye gidiyorum. yüzme önce fitness bölümünde ısınıyorum sadece.

  grup derslerinden bir tek salsaya katıldım. o da eşimin baskısıyla. güzel geçiyor. diğer grup dersleri hakkında bir fikrim yok.

  şikayetlerinize geri dönüşleri hızlı oluyor.

  sauna ve buhar banyosu güzel. duşları da güzel ama ben duşlardaki şampuanı vs. kullanmıyorum. pek güvenemedim.

  cafe bölümünde dinlenip playstation oynayabiliyorsunuz.

  alet edavat sayısı yeterli ama herkese benzer programları verdiklerinden haftaiçi yoğun saatlerde sıra bekliyorsunuz.

  hocalara soru sorarsanız cevaplıyorlar ama sormazsanız sizi pek sallayan olmuyor.

  bu aralar çok kayıt alıyorlar. umarım aşırı kalabalık olmaz. zira ben başladığımdan beri bariz bir üye sayısı artışı var.

  edit: üyeliğimi geçen sene devrettim. sebebi ise havuzun bakımsızlığı ve hızla artan üye sayısı sebebiyle artık kimsenin kurallara riayet etmemesi.
 • spor müdürleri nezih hoca'dır

  eski pleon sportivo'culardan.

  sağlam adamdır, her açıdan.
 • sözde %45 sevgililer günü indirimi adı altında bir hafta önce verdikleri fiyattan daha fazla fiyat veren ticari kuruluş. komikler. yıllık para verip 2 ay sonra bırakırım diye kaydolmamıştım, para cebimde kaldı en azından. üyeliğini devretmek isteyen varsa yeşillendirsin*