şükela:  tümü | bugün
  • akıllı telefonlar ve tabletler için çömlek tasarlama oyunu. ilk karşınıza çıktığında çok kısıtlı ve sıkıcı gibi görünebilir. "e bu ne böyle şimdi?" denmesi muhtemel. ancak aslında ne kadar çeşitlendirilebilir olduğunu keşfettikçe sarması da muhtemel ama evet, herkesi bağlar diyemem.

önce çömleğinize şekil veriyorsunuz sonra pişirip desenine geçiyorsunuz. kulplar kapaklar ekleyip renk paletinden renkleri karıştırarak istediğiniz renkleri elde edebiliyor ve hazır desenlerle süsleyebiliyorsunuz.

nasıl şeyler çıktığına dair fikir vermesi açısından ranki yüksek oyuncuların işlerinden şöyle bir kolaj yaptım.
  • cenk & erdem sayesinde haberim olan oyun.

insanı deli edecek bir şey, acayip keyifli, en güzel yanı yaratıcılığı canlandırıp üretme hazzı vermesi.

arkeoloji öğrencisi sevgilim kafayı yemiş durumda şuan, klasik dönem çalışıyorum diyor.

yukleyeli 1 saat oldu sanırım, daha da oynarım ben bununla.

tavsiyem playstore üzerinden lite versiyonu değil de direkt full apk bulup onu yüklemeniz, ya da 10 tl verin alın. full olmayan versiyonda bir çok özellik açılmıyor, lite versiyon ile ilerleyip full'e geçince de sıfırdan başlamanız gerekiyor.

oynamak için tablet daha iyi olacaktır, oyun dokunmalarin altını ya da üstünü algılamayı seçiyor, küçük ekran sorun yaratıyor.

playstore linki; https://play.google.com/…?id=pl.idreams.potterylite