şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandır izlediğim en garip klibe sahip şarkı. acayip bir bağımlılığı var.

-lock the door.
    -tight!
  • 3 gündür evde kendi kendime koptuğum şarkıdır. bünyede bir gangnam style etkisi yarattı
  • (bkz: kiki)
  • glee sayesinde tanıyıp hastası olduğum şarkı. dizi içinde yer aldığı performans da bir o kadar güzeldir.
  • glee'de duyduktan sonra her gun en az bir kere dinlemeden kendime gelemedigim sarki.

this kiki is marvelous!
  • glee'de bu kadar sevilmesinin en büyük sebepleri elbette ki rachel ve kurt'tür. başka karakterler söylese bu kadar keyif almazdık kesinlikle. blaine'in bu şarkıyı söyleyip o iğrenç ayakkabıları, sıyırdığı paçaları, jölesi ve berbat tavrıyla ağladığını düşünsene kiki? iğrenç.
    kapıyı kitleyip perdeleri indiriyor ve sigara yakıyoruz, makinemiz yok. sonra let's have a kiki, motherfucker!
  • kiki'de rastlamadım hiç ama tavsiye edilir.
    ah, şarkıyı da keşke ilk dinlediğimde yazsaydım. dizide de kullanınca belli bi popülerlik kazanmış.. zaten gangnam style'ı da 18 milyonken keşfetmiştim. sonra büyük fenomen oldu:/ kabul, şunu da hatırlatıyor bu tavrım:
    http://www.zaytung.com/…aberdetay.asp?newsid=189686
  • insanı fena halde rehin alan şarkı. tabi videosu da bir o kadar eğlenceli. hergün eşit dozlarda alıyorum. dansını da en yakın zamanda öğreneceğim tam olarak. glee denen şeyle alakam yok bu arada.
  • yeri geldiğinde kütüğe bile dans kabiliyeti verip hikmetini benden esirgeyen rabbime sual edemem fakat bu şarkıyı dinledimsıra (günde 4-5 saat filan) yaptığım figürler gücüne gidecek diye ödüm patlıyor :(