• neredeyse satış, sunum, başarı konusundaki bütün best seller ların insan kandırmaca ve illüzyon üzerine dayandığı bir yerde, köşe dönmenin yollarının altın kıymetinde olduğu zamanlarda sokak aralarında kalmış, hiçbir aldatmaca yöntemine bulaşmamış, herşeye rağmen hayatla başa çıkmanın yolunu memnuniyetten ve şükürden geçirebilmiş emek sahiplerinin öne çıkarıldığı bir kitabı (meslekte kırk yıllıklar) çıkararak gönlümüzü feth etmiş hocadır, araştırmacıdır. seçtiği öykülerde şaşırdığı şeylere hep şaşırdığım insandır. yaklaşık iki metre bile etmeyen yerlerde bir ömrü tasnifleyeceksiniz. yeni yetişkin hallerinizin orta yaşla gelen buruklukların ve yaşlılıkla olgunlaştırdığınız bütün yetmezliklerin yettiği ve arttığı bir dükkancıkta kendinizle beraber sevdiklerinizin ömürlerini yeşerteceksiniz. bizler ki beş yıla kalmadan evdeki tüm mobilyaları değiştiren bir hiper aktifliğin, yaşadığı bütün evler eski ve küçük gelen içi içine sığmayan huzursuzlukların insanlarıyız. hoca bu memnuniyetsizliklerle sürülen topraktan arada çıkan gelincikleri toplamış. boynu ince ama direngen gelincikler. kimsenin dikkatini kırk yıl çekememiş dürüstlüklerin kokusuna doğru gitmiş. kapıda gelmeyen godot yu bekleyenlerle konuşmuş. hiç övülmeyeni övmüş eline sağlık yüreğine sağlık ömrüne bereket.
  • meslekte kırk yıllıklar isimli meslekte kırk yılını dolduran hatta aynı mekanlarda çalışmaya devam eden eskişehir'li esnaf ve zanaatkarı anlatan kitabı çıkarmış fotoğraf sanatçısı ve öğretim üyesidir. son beş yıldır yapmayı fazlasıyla arzu ettiğim bu projeyi gerçekleştirdiği için onu kutlamak bize düştü.
  • gordugunuz, gorebileceginiz en iyi universite ogretim uyesi, gercek bilim insani, haddini bilen, bilmeyenlere bildiren, anamiz, babamiz, canimiz, cigerimiz... ne ogrendiysem, ondan ogrendim, buyuk insan, mutevazi insan, hakki odenmeyecek insan. video arttan dogru duzgun anlayan tek insan.
  • dost yayınlarından çıkan fotografa baslarken kitabının yazarı.
    eskişehir anadolu üniversitesi iletişim fakültesinde hoca.
  • anadolu üniversitesi, iletişim bilimleri fakültesinde görüntü estetiği, optik bakış, televizyon pragramcılığı ve video sanatı konularında lisans ve lisans üstü dersler vermektedir.
hesabın var mı? giriş yap