• levent hocayı facebook aracılığıyla tanıdım. çok değerli bir insan, karşısındaki her insana ayni şekilde değer veren hak hukuku gözeten güzel bir insan. eskisehir de olsam gönül rahatlığı ile oy vermek bir yana diğer insanlara oy verin diyebileceğim değerli samimi bilgili bir aday. saadet partisinden aday olması beni ayrıca memnun etti. seçimi kazanır kazanmaz allah bilir ama seçim nasıl olmalıdır konusunda diğer adaylara da örnek olacağından eminim.
    kendisine başarılar diliyorum.
  • türkiye'nin libya iç savaşına dahil olması konusunda çok güzel bir tweet zinciri yazmış akademisyen.

olayı gayet objektif bir şekilde ve türkiyenin ulusal çıkarları doğrultusunda incelemiş.
  • sosyal medya üzerinden tanıdığımız sonrasında yazılarını konferanslarını takip ettiğimiz hocamız.
    umarım seçimlerde hayırlı bir sonuç alır.
  • saadet partisinin, eskişehir büyükşehir belediye başkan adayı olmuştur. habere hem şaşırdım, hem sevindim. çünkü levent hoca'dan, üniversite yıllarımda ders almıştım. levent hoca gerçekten iyi bir akademisyen. yılmaz hoca karşısında ne kadar şansı olur bilemem. lakin, kendisi için bu seçimler siyasete attığı ilk adım olacak. önümüzdeki yıllarda ismini daha çok duyacağız gibi geliyor. saadet partisindeki, cihangir islam gibi isimlerden bir tanesi olacak levent hoca.
hesabın var mı? giriş yap