şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pastirma-peynir karisimi kokulu sarkuterilerin ve leblebi kokulu kuruyemiscilerin bol bulundugu levent carsi da konuslanmis, kafa bir adama benzeyen, ambient tipli bir elemandir. genelde cevre esnafla arasi hep iyidir, sicakkanli bir arkadastir, hep oralardan gectigimde biriyle muhabbet ederken, birine selam verirken, ya da sokakta bulunan cingene veletlerle top oynarken gorurum. kopukten bir tezgahi vardir, ziraat bankasi ya da arcelik magazasinin onunde bulunur genelde.
  • hafiften beyazı andıran eleman.
    ayrıca genelde kızlar ne hikmetse bu elemandan parfüm alır.
  • kendine has hal, tavir ve tipi sebebiyle sağlam bir filmde oynamasını istediğim eleman.
  • adı gürkandır ,sağlam çocuktur,iyi arkadaştır.
  • küt saçı, kirli sakalı ve iri cüssesiyle dikkat çeken bir eleman. ışıklar şarküterinin sandiviç kokusunu geçince sağda ziraat bankası'nın önünde kokusunu alırsınız. gerçsi son zamanlarda ortalarda görünmüyor. çorap satan bi teyze var yerinde.
  • bu adamın nasıl olup da keşfedilmediğine şaşırıyorum. yeteneklidir değildir bilemem ama türkiye'de kendine aktörüm diyen bir sürü yeteneksizden çok daha karakteristik bir yüzü var. orta düzey bi oyunculuk eğitimiyle bir çok yapımda oynayabilir eminim.
  • artık cüssesinden midir, giyinişinden midir bilemiyorum da; levent çarşıda dikkat çeken pek az insandan biridir. levent'te başka bir esnaf falan tanımayan/dikkat etmemiş insanlar bile bu abiyi bilir.
  • 9-10 sene önce düştü çarşı'ya, ilk geldiğinde oha bariz sivil polis demiştik, o kadar alakasız görünüyo ki bütün esnafın içinde (halbuki sivil polisler hiç de esnaftan alakasız görünmezler bizimki de kafa yani) kocaman bi boyu, kocaman bi kafası, burnu, elmacık kemikleri ve gözleri var. yakışıklı desem pek de diil ama hipnotize edici bi surat garip. kaç sene oldu artık bizim mi gözümüz alıştı yoksa o mu uyum sağladı bilmiyorum ama ilk geldiği zamanlarki uzaylı yabancılığı kalmadı üzerinde. kilo aldı yaşlandı hafif. sivil polis olmadığına inanmaya başlayalı 4-5 sene oluyor ve gerçek hikayesini merak ediyorum (niye merak ediyosam bana ne) ne bileyim neden levent çarşı, neden açık parfüm ve neden ve nasıl senelerdir ayynı saç kesimi ve hatta aynı saç boyu?
    garip abi her türlü
  • biraz daha zorlarsanız beyaz showa çıkacak elemandır.
  • 17. - 18. yüzyıl dönem filmlerinde rahatlıkla rol alabilecek tipte bir arkadaştır.