şükela:  tümü | bugün
  • demirören grubu’na reklam grup başkanı olarak geçen kelimenin tam anlamıyla bir beyefendi olan profesyonel kişi. sektörün neymar*ı benzetmesi yapılır kendisi için genellikle. ebay*’den, milliyet*’e olan dev transferini sektör dergileri dahil bir çok haber sitesi yayınladı. webrazzi'deki ilgili habere şuradan gidilebilir.bu transferle milliyet'in daha yenilikçi bir yapıya bürünmek konusunda ciddi adımlar attığı şüphe götürmüyor. şimdilerde kendisi gibi medya sektöründeki güzel eşiyle motor tutkularının peşinden gidiyorlar.
  • yakın zamandaki transferi hakkında neymar benzetmesi yapılsa da, organizasyon ve iş bitirme kısmında bir messi olduğu fikri daha ağır basmaktadır.

    yaptığı işi canla başla, sevgiyle ve en doğru şekilde yapanlar grubunun daimi üyesi, işinin levent bey'i, herkesin levent abi'si.
  • geçirdiğim son 6 yılın en büyük kahramanı.iş hayatında gerektiği kadar, gerçek hayattaysa dibine kadar tüm kötülüklere karşı bana barikat olmuş süper adam.
    dert dinleyendir, yol gösterendir.candır, bi tanedir, dosttur.anlatmaya kelime yetmeyendir.dünyanın en şahane insanıdır. ne olursa olsun kraldır. her zaman yanınızdadır, ne olursa olsun.iş hayatı konusundaysa kendimi şanslı saymama sebep olandır kendisi.farklı branşlardaki insanları aynı takım içinde bir çemberin içine alıp, en yüksek etkiyi bırakan kişidir.türkiye de ki internet ve reklamcılık konusunda son 20 yılda en büyük izi bırakan kişidir.sektörün abisidir ama herkes bilir ki en çok benim abimdir.