1079 entry daha
  • gürkan hacır adaylığıyla taşak geçmeye kalkmış, ismail saymaz ağzının payını vermiştir.
  • bir keresinde erdoğan'ı "şirketin olsa muhasebesini teslim etmezsin" diye nitelemişti.
    geçende de erdoğan türkiye'den siktir olup gitmekçilere "bunların alıp biletlerini yollamak lazım" deyince, biz senin biletini alalım sen git, öylesi daha kolay dedi.

bazen erdoğan taraftarlarını kırmayalım ki bize oy vermeye ikna edelim tavırlı muhalefet içimi daraltıyor. herkeste var böyle bir tavır, toplumda bile var. birisi çıkıp düşük şiddette bile olsa söylenmesi gerekeni söyleyince rahatlama yaratıyor.

bu iki yorumu için benden kampanyasına bir 50'lik çalışır. eğer bir kişi birden fazla aday için imza verebiliyorsa, imzası da tamam, noter masrafı da benden*.

yutub

(bkz: aydınlık yarınlar için bir 50'lik de sen yak)
  • bağımsız aday olmaya kalksa, 1500 bilemedin 2000 imza toplayabilecek bir adamın, ciddi ciddi çatı adayı olmasını falan tartışıyoruz. iyi adamdır belki, çok tanımıyorum tanıdığım kadarıyla çok beğenmedim ama belki ben yanılıyorumdur. da, allah aşkına, kim bu abiye niye oy versin. tahminim, bir 15 gün içinde falan chp'den milletvekilliği adaylığı başvurusu yapar ki esas amacı da o tahminimce.
  • attığı tweet'lerle ilgili şunları söylemiştir, ön yargıya kapılmayıp izlenmeli.

http://youtu.be/qdwmbosy1xm (22.00)
  • efendim bu adam 1990'lı yılların milliyetçi düşünce yapısına sahip muhabirlerinden biriydi. daha sonraları akp'li olarak vesayete ve cehape zihniyetine dur demeyi vatan borcu bilmiştir. daha sonraları ki bu sefer ne oldu o kısmı bilmiyorum, kendisini solcu ya da hdp ile buluşan bir noktaya yerleştirdi. insanlar siyasi görüşlerini değiştirebilirler yanlış yaptıklarını farkına vararak ama bununkisi tam liberal görünümlü faşist kan emicilik.

dipnot: adam değildir.
  • aklı başında her insanın desteklemesi gereken aday.
    şu ana kadar çıkan adaylar arasında en demokratı levent gültekin'dir. daha iyisi çıkarsa kendisi de çekilip destekleyeceğini zaten söylemektedir.
    burada hakkında tek kelime bilmeden yav bu islamcı, ya bu şöyle ya bu böyle diyenleri gördükçe ülkedeki muhalif kesimin de ne halde olduğunu yeni yeni farkediyorum.
    açın bir izleyin, adam ne diyor, ama yok.
    burada koyduğunuz eleştirilerin %99.9'una her röportajda cevaplıyor zaten adam.
    alın son röportajı, izleyin sonuna kadar, beğenmezseniz yine amenna, ama hakkına girmeyin şu adamın.
    https://www.youtube.com/…wmbosy1xm&feature=youtu.be
  • enerji bakanının mailleri ortaya saçıldığında, enerji bakanından iş istediğini okuduğum insan.

aday olması güzel. ne için güzel, ülkem adına güzel.
  • instagramda gönüllüleriyle açık açık konuşup yayın yapabilecek şeffaflığa sahip cumbaba adayı

link
  • kendisi hakkında aydınlıkçı tayfa ve oda tv tarafından yapılan dezenformasyon içerikli haberlere verdiği cevabı linkteki 7-8 dakikalık kısımdan izleyebilirsiniz. tek tek açıklamış attığı tweetlerin içeriklerini ve ne anlama geldiğini.

https://twitter.com/…_cem/status/987295818620325888
  • oda tv nin sıkı takipçilerindenim. tweetleri görünce yalan yok kendisini fetöcü sandım.
    (bkz: gokte bulut yan yan gider) nickli yazarın uyarıları ve buradaki bir kaç açıklamalı linklere bakınca hakkında büyük ölçüde fikrim değişti. oda tv yi takibi bırakıyorum.
1381 entry daha
hesabın var mı? giriş yap