şükela:  tümü | bugün
  • gelsin ve sözlük yazarlarının sorularını yanıtlasın diye başlattığım kampanyadır.

şahsen ne bir partiye üyeyim ne de siyasi bir yapılanmanın içinde bulundum. fakat ülkemin geri dönüşü olmayan bir yola girmesine ramak kaldığını düşünüyorum. levent gültekin’e bu konuda katılıyorum: bir sonraki seçim diye bir şey yok ülkenin kaderi oylanacak. aklı başında vatandaşın particiliği, sağı solu bırakıp bunu görmesi gerekiyor.

kendisi seçimde adayım demedi. ama mevcut durumu çok iyi özetledi.

gelsin, fikir alalım, fikir verelim.

bir sonraki davetlimiz bu konuyu tartışacağımız serdar kuzuloğlu olsun, ismail saymaz olsun.
  • yönetimin bugüne kadar yaptığı en faydalı iş olur.
  • şöyle bir karşılaştırma yapmak istediğim kampanya:

kalben gibi biri geliyorsa gültekin'in 10 kere gelmiş olması lazımdı.
  • boş adam, boş kampanya.
  • en çok kendisine iftira atanların desteklemesi gereken kampanya. hatta zirveolsun tam yüzleşme olur. ak göt kara göt ortaya çıkar.

kendisi de sorulduğunda ekşi sözlüğe gelirim demişti bu arada.
  • epeydir yuvarlanan tencerenin kapağını bulması olur.

ekşiciler lg ye, lg de ekşicilere çok yakışır. buyursun gelsin, bir seçim öncesi “bu sefer kesin kazanıyoruz” geyiği de onunla dönsün.
  • hem adaylığına hem de gündeme dair soruları cevaplayacağı güzel bir sohbet olacaktır.*
  • "hepimiz ideolojik mahallelerde yaşıyoruz. ılımlı da olsak, radikal de, belli bir çevreden çıkamıyoruz" demiş onurlu çıkış kitabında. gelsin, sorularımızı cevaplasın.
  • fethullahı övdüğü videoyu izledim. arıyorum arıyorum bulamadım hiç bir yerde. fetöyle bağını sorup o videoyu göstermek isterdim
  • (bkz: yavaş gelsin)