şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 18 nisan 2017 tarihli medyascope tv yayınında " gel sen bu profile uyuyorsun sen ol derlerse olurum " diyerek başkan adaylığına sıcak baktığını göstermiştir ve kendisini tanıyanlarda, uzlaştırıcı ve samimi üslubunu bilenlerde büyük bir heyecan yaratmıştır.

  aynı programda hayırcı cephenin başkan adayı profiline ve başkan adayının yol haritasına da değinmiştir. linkini bulup izleyin.

  edit: başlık altına girmiş olduğum entry yanlış anlaşılmaya müsait bir entry olmuş. aşağıda birkaç yazar da değinmiş buna zaten. söz konusu programda levent gültekin ben aday olmak isterim diye birşey demedi. ruşen çakır'ın gelen mailler doğrultusunda sorduğu soruya " ben de en çok bu konuyla ilgili mail alıyorum " dedi. yani anlayacağınız bu birçok insanın temennisi.

  levent gültekin tam bir mücadele adamı. ülkenin sorununu kendine dert edinen biri. bunu hiç bir maddi kazancı olmamasına rağmen, il il ilçe ilçe tüm türkiye'yi dolaşarak konferanslar düzenlemesinden anlayabilirsiniz. kurtuluş için kendisinden böyle birşey istenirse o mücadeleye de girerim demiştir gerekirse. işin özü bu. bu başlık bir temenni belirtir.
 • türkiye'nin şuan için en iyi şansı, tek umududur.
  tüm ideolojileri kalbinize gömüp iyi insan olma yolunda türkiyede yeni bir siyasi akıma öncülük edebilecek, sadece pragmatik anlamda tüm kesimlerden oy devşirir mantığıyla yaklaşılacak biri değil, siyasi iklimi de değiştirebilecek bir insandır levent gültekin.
  kendisinin ana akım medyada yasaklı olması bile ne kadar değerli bir insan olduğunun göstergesi.
  edit: kendisi bir adaylık iddiasında bulunmuş değil, savunduğum değerlerde bir oluşum olursa içinde bulunurum diyor. savunduğu değerler için youtube'da pek çok konferansı mevcut, izlemenizi tavsiye ederim.
 • açık ara en uygun başkan adayıdır. hem eski islamcı, hem kürt, hem sola yakın biri. bu kadar birleştirici ve mantıklı konuşan az kişi gördüm şu ülkede. toplumun her kesimiyle muhabbeti var. herhangi bir konferansını izlemeniz yeterli. kılıçdaroğlu ile de ara ara istişarelerde bulunan bir kişidir.

  https://youtu.be/lnjtvtndw1o
 • başkanlığa aday olmasını da, kazanmasını da desteklemediğim kişidir.
  o olmadan kim; herkesi kucaklayıcı bir üslup ile objektif, rasyonel ve toplum çıkarlarını gözeten analizler yapıp eleştirileriyle sevgi tohumları saçacak?
  siyaset yaparak güzel kalbini kirletmemeli, ömrünü tüketmemeli.
 • pek ihtimal vermediğim durum.
 • (bkz: şakaysa çok komik ciddiye hiç komik değil)

  arkadaş biz burada seçimin akıbetini konuşurken ve bir yandan da sinan oğan'ın zart diye açıkladığı adaylığı tartışırken diken yazarı hemen ortaya çıkıp "ben de bajkan olujam ha" diyor.
  olm parayla mı söyletiyorlar bunlara merak etmeye başladım.

  ayrıca kendisi ne mhp ne de chp'den oy toplar.
 • baskanliga karsi olan herkes aday olmaya niyetleniyor, yesil isik yakiyor. masallah hemen kabullendik baskanligi neredeyse iyi ki evet cikmis diyeceksiniz.
 • hadi başkan seçildi diyelim, meclisteki partilerin veki sayıları ne olacak?

  bariz bir şey var. başkan adayları her halükarda bir partinin başkanı olmak zorunda. diğer türlü oy pusulalarında fazladan yer kaplar adaylar.
 • aklımda, berata bizim kanalı almaz mısınız of süper olur lütfen alın demesiyle yer etmiş olan kişinin aday olurum deme olayı.

  kaynak merak edenler için: http://m.t24.com.tr/…inde-adim-nicin-geciyor,375758

  http://odatv.com/…-onu-alma-maili-0612161200_m.html
 • mantıklı aq... olamaz diyemedim valla. düşünülebilir....
  her türlü fikre karşı saygılı
  solcuları anlayabiliyor
  sağcıları anlayabiliyor
  kürtleri anlayabiliyor.
  dincileri anlayabiliyor ki kendisi koyu bir din eğitiminden gelme.
  milliyetçi özellikleride var
  vatan sever konuşmalarıda mevcut
  gezicileri anlıyor.
  hitap etme yönüde kuvvetli
  hatipliğide var. şimdiki ile yarışa girebilir.
  delikanlı duruyor lafını esirgemiyor gibi
  valla olabilir mi ney.
  biraz daha düşünelim bakalım....