şükela:  tümü | bugün soru sor
 • a takımı'nda -kimi savunduğunu hatırlayamadım- birini savunmaya çalışırken eleştirilere hedef olmuş cem özer'le ancuh'lu, dübürlü, "la get"li tartışmaya girmiştir...

  yine o tartışma sırasında yumurtladığı "benim sanatçı duruşum", "benim sosyal duruşum", "bi saniye benim duruşum" sözleriyle de "duruş" fiilinin ekstra anlamının kitlelerce kabulünde büyük rol oynamıştır.
 • meşhur tartışmasında elli iki kez pelesenk demiştir.
 • yine yıllarca çetrefile, dubaraya bulaşmadan "ulan rol yapıp ekmeğimi çıkarayım" tandanslı gezip durmuş levent inanır baro, kadir dayısının "sms" faciasında verdiği demeçlerle de nasıl yamanmacılık yapacağını bilemeyerek neremde olduğunu bilmediğim çaptan düşmüştür, "benim dayımı tuzağa düşürdüler", "o türkiye'de bi tane, hangi kız ona vermeyecekmiş", "kadir inanır'i böyle şeyler için kullanmasınlar, çelik sen de gençsin, sözlerine dikkat et, ayağın burkulmasın" cümlelerini anımsatan demeçleri koca hezeyanlardır.

  birisine "kendine gel" demenin başka yolları da varken tehdit etmek, "aklını alırım, başına bir işler gelir" nutku atmak hoş değil. bu arada kadir inanır'la geçenlerde röportaj yapan bir arkadaşım söyledi, adam dünya tatlısıymış. levent inanır'a bu kıvamdaki dayıyı savunmak yakışır belki ama tarz acayip, tarz yanlış, dayıyı savunurken aslında hedeflenen şey acayip.
 • yüzünün sağ tarafını tıraş edip sol tarafa geçtiği anda sağ taraftaki sakalları tekrar uzamaya başlayan biridir levent inanır.
  amcasının aksine hiç bir zaman kötü adamı oynayamadı, karısı, arabesk dizilerin aranan annesi neslihan acar'la beraber san'at camiasının pek umurunda olmadılar.

  etliye sütlüye karışmaz, oyunculuk olarakta anadolu takımının 2. kalecilerine benzer. pek başrol almaz, aldığı zaman acaba altından kalkacak mı diye düşündürür. o da zaten öyle cok iddialı değildir, amma velakin o sakallar yok mu o sakallar.. çok rol getirdi kendisine.
 • (bkz: soner arıca)
 • adının kan olup olmadığından emin olamadığım bir filmde kadir inanır'ın küçüklüğünü oynamıştır. bir de sürü'de rol almıştır.
 • her gördüğümde aklıma taksi şöförlerini getiren adam. neden bilmiyorum, bilinçaltıma inmem lazım..
 • "jiletçelen" sakallı oyuncumuzdur. tiviler vasıtasıyla son görüşümde zımpara etkili olduğundan da hiç şüphe duyulmayan sakallarına isyan eden cinste bir saç stilini(uzun ve açık renkli) tercih etmiş idi sanki...
 • tgrt sabaha karşı dizilerinin aranılan oyuncusudur.
 • bir sebep olmalı; ben bu adamı görür görmez ani bir bunalımın pençesine düşüyor, bir an sabitleniyorum olana bitene. gözlerim beynime "ılamlo subak rib ub" türevi mesajlar iletiyor, akbabaları düşünüyor, hayatımı sorguluyorum. o "bişi gine bu" bakışları kalbimi felç ediyor bir anda, hipnotize ediyor beni. seviyesizliğe övgüler dizmek, hiç görmediğim/görmeyeceğim fransız sahillerini petrolle kirletmek, fear factor'a katılmak istiyorum.

  bak yine oldu.