şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ömer kızıl)
  • bir ara bursaspor yönetiminde de bulunmuştu.
    ayrıca beşiktaş yönetimine de yakın bir isim, en son prag deplasmanına da gitmişti bilgili ile.
    bursaspor-federasyon-beşiktaş üçgeninde bulunuyor hep.
    en son daum'a otomobil hediye eden bir firmanın düzenlediği bir törene de katılarak bana "oha burda da karşımıza çıktı" dedirtmişti.
  • camianın ihtiyacı olan dinamizmi ve birleşmeyi kazandırmayı başaran, federasyonla ve medya ile iyi ilişkiler içinde bulunan bursasporun hakettiği kalitede başkan
  • kriz döneminde başa geçerek, hemen hemen tüm camianın desteğini arkasına alarak bursaspor'u tekrar 1. lige çıkartan başkan. başkanlığı boyunca yapmış olduğu icraatlarla gönülleri fethetmesine rağmen, verdiği sözü tutarak başkanlığı bırakacakken taraftarı tarafından yuhalanması hiç de hoş olmamıştır. bundan sonra ne olur bilinmez; ama bursaspor'un son 5 senede başına geçen en iyi başkan olduğu da kesin.
  • aziz yıldırımcılık yaparak önce "kırdınız kalbimi; daha gelmem, başkan da olmam, bana ne bana ne" demiş; bir çok mecrada röportajlar verip başkanlığa tövbe etmiş, ama dün yapılan seçimle de rakibine 400 oy fark atarak tekrar başkanlık koltuğuna otrumuş bursalı...
    fener'li midir nedir*.
  • ekranda, olduğundan daha zayıf gözüken bursaspor başkanı.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • gazozcu başkan diye bir lakabı olan adam.
  • bursaspor'da başkanlık yaptığı süreçte sürekli karşı karşıya geldiği kurum olan türkiye futbol federasyonu'nda yeniden görev alan iş adamı. kendisi, hasan doğan başkanlığındaki yönetim kurulunda bulunuyor. daha önce de federasyondayken, kulüplerin eleştirilerine suçlamalarına yanıt veriyordu, sonra kulüp başkanı olunca federasyonu ve ona bağlı kurumları ağır şekilde eleştiren bir kimliğe bürünmüştü. şimdi yeniden federasyonda. tepkileri, açıklamaları, savunmaları merakla bekleniyor.