şükela:  tümü | bugün
 • 1955 doğumlu izmirli ortopedist. özellikle spor hekimliği konusunda alanında en iyilerden biridir. uzun yıllar altay ve ümit milli takımın doktorluğunu yapmıştır. halen de çeşitli amatör küme takımlarına ücret almadan hizmet vermektedir.
  hekimlikten kazandığı bütün parayı organik zeytinciliğe ve urla'da dünyanın en büyük zeytinyağı müzesini kurmaya harcamıştır, harcamaktadır.
 • ızmir'in en iyi ortopedi uzmani. kendisi cilgin profesor tadinda takilip, insani guldurebilmektedir. alsancakta cok enteresan dekore edilmis, her bir kosesi antikalarla dolu ofisi gorulmeye deger. kayak yaparken sakatlandigimi anlatirken birden lafimi kesip "aah bilmez miyim acisini, aynisi bana sarikamista oldu, o zaman boyle iyi malzemeler de yoktu tabii." dediginde gozlerim kocaman bakakaldim. urla'daki zeytinyagi muzesini de deli gibi merak ediyorum, ayaklaninca soylicem gotursun beni de. *
 • ülkenin en iyi ortopedi uzmanlarından biri olarak sayılan/anılan bir hekim. özellikle spor hekimliği alanında oldukça namlı. ama bugün suat nezir'in chp buca belediye başkanı olarak açıklandıktan sonra genel merkez kararıyla adaylıktan çekilmesi ve yerine bir başkasının aday gösterilmesi üzerine; suat nezir'in değerli annesinin anne içgüdüsüne göre haklı gözyaşlarını paylaşmış sayfasında bir demokrasi kahramanı edasıyla!
  ama ben bu ünlü ve hak hukuk adalet yanlısı doktordan;
  berfo ana
  fadime göktepe
  emel korkmaz
  gülsüm elvan
  gibi anaların gözyaşları içinde birşeyler söylemesini beklerdim.
 • çok değerli bir insan iyi bir ortopedist özellikle spor yaralanmaları konusunda,sağlığını ve vaktini kan emici doktor görünümlü kişilerle heba etmiş insanlar için çöldeki vaha gibi.bilgisine ve kişiliğine güvenilebilecek nadir doktorlarımızdan.