şükela:  tümü | bugün
 • nam i diger dark. yillar once internette ata(?) computer bunyesinde basladigi donanim inceleme isini turkiye'de en iyi yapan sahsiyetlerden biri. cesitli bilgisayar dergilerinde de zaman zaman yeralan, kadro degisikliginden once pc world turkiye'de donanim editorlugu yapan ve ekim 1997'den beri darkhardware adiyla faaliyet gosteren* donanim sitesinin genel yonetmenligini yapan kisi.
 • ayni zamanda pc extra dergisi editörüdür.
 • yıllar önce doruk bbs' in forumlarında tanıştığım, baya bi tartıştığımızı da hatırladığım, dark nickli, bilgisayar bilgisi, tecrübesi ve ilgisi üst düzeyde olan kişi.
 • itu elektronik muhendisligini bitirmeyip* ayrilan daha sonra ingiliz dili ile ilgili bir bolume giren ve bitiren editor.
 • onca donanım siteleri kapanırken 1997 yılından beri kendi kurduğu darkhardware'i ayakta tutmayı başaran ciddi, düzeyli, sevimli ve muhabbeti dinlenebilir insan. o olmasaydı darkhardware ailesinin hayatında çok şey eksik olurdu.
 • yıllarca kendisini okuyan kesim artık teknoseyir üzerinden kendisini seyredebilir. teknoseyir'in özellikle tozlu raflar bölümü kendisinden soruluyor.
 • darkhardware gibi son derece kaliteli bir isten sonra, simdi de teknoseyir'e, ve ozellikle de tozlu raflar gibi mukemmel bir ise imza atmis bilgisayar gurusu. adamin commoderelara, 486'lara, edoramlere olan aski sesinin tonundan, gozlerinin isiltisindan anlasiliyor. cok nadir bulunan, klasik seviyesine yukselmis donanim parcalarina bi annenin cocuguna yaklastigi gibi yaklasiyor resmen lan adam :).
 • yıllardır donanım incelemelerini okuduğum, inceleme yazmak konusunda olayı aşmış, çok tatlı bir adam.

  teknoseyir projesi ile kendisini artık yazarken değil videolarda bir şeyleri anlatırken görmek de çok mutluluk verici.

  keşke yine o athlon'ların fink attığı döneme geri dönebilsek..
 • ''sözün özü sürç-ü lisan ettikse kusurumuza bakmayın, sizi sevmediğimiz için değil, sevdiğimiz içindir.'' temali entrym için tıklayınız:

  (bkz: teknoseyir/#24987759)

  not: tonton bir insan olduğunu düşündüğüm bu abimizin üslubunu konsol üssü programının sunucusu dragon reborn'a benzettim. konsol üssü'de severek izlediğimiz siteler arasında, belirtelim.
 • teknoseyiri takip etmeye başladığımda kanımın ısındığı ve sonrasında seneleeeer seneleeer önce takip ettiğim darkhardware sitesinin sahibi olduğunu öğrenince daha bi sevdiğim ve ilgiyle takip ettiğim kişiydi. ancak bugün dhw forumlarına şöyle bir bakarken denk geldiğim bir mesajındaki üslup maalesef kendisinden 1 dakikada soğumama sebebiyet verdi.

  http://forum.darkhardware.com/…ic.php?f=33&t=134366

  forumlarda "x konsolu kötü y konsolu kral" muhabbeti yapan dangalakların olduğunu ve bu tartışmaların ne denli rahatsızlık verdiğine defalarca tanık olan biri olarak, tepkisini çok iyi anlasamda, bu uslubun teknoseyirdeki o tatlı adama ait olduğuna inanmakta güçlük çektim. hoş mesaj yazılalı seneler olmuş ama kafamdaki o levent pekcan imajını bir anda mahvetti.