şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir kibiri var ama bilgiler doğru genelde. takipteyiz.
  • iyi bir fenerbahçelidir. hafta içi pazartesi ve cuma günleri radyospor'da program yapmaktadır. severek takip edilebilir. umarım spor medyasında gönlünün istediği yerlere en kısa sürede ulaşır.
  • fenerbahçe transferlerinde tam isabet sağlar . dün itibariyle diego rolan isimli sf fenerbahçede olduğunu açıklamıştır
  • transfer ile ilgili haberleri çok önceden bilmektedir. türkiye liginin woj'u olmaya başladı. ersan transferini çok önceden bildi kendisi.
  • doğma büyüme şişlili olup gençliğinde iyi bir sporcu olarak bilinir. hem futbol hem de basketbolda mahallenin en iyisiydi.

koyu fenerbahçeli, ağır ibrahim tatlıses hayranıdır. iq'su gayet yüksek organizatör bir kişiliğe sahiptir. hangi ortama girerse girsin içinde bulunduğu topluluğun ileri gelenlerinden biri olacak bir yapısı vardır.
  • spor medyasının atanamayan troll'ü.
  • hayatını futbol'un merkezi yapmış zengin sıfır kültür barzo türk erkeğinin prototipi bu şahıstır. asarım keserim tarzı konuşmalar, herşeyin doğrusunu ben bilirimli içi boş bir ego, sürekli ünlü tanıdıklarım kankalarım var övünmeleri. bunların binlercesini suadiye, erenköy caddebostan'da görebilirsiniz. hayatı futbol'dan ibaret uzak durulması gereken kültürsüz türk erkeği nasıl olur merak eden bu adama iyi baksın. sözlükte de bunlardan baya çok var bu arada.

bunun bir de parası olmayan fakir versiyonları vardır ki onları da sahaya dalan, satırla maça gelen ve kahvede böğürerek maç izlerken görebilirsiniz.
  • sürekli birilerine bişeyler uzatmasından mütevellit dolmuş muavini olduğunu tahmin ettiğim kişi
  • tipik doğu karadeniz insanı. alakasız olarak siyasete saracağım ama bu adam kesin tayyipçidir. hakim ziyech konusunda fenerbahçe'ye geleceği hakkında çok emin yazıyor, bu yazılarda da "ziyech gelmeyecek" diyen diğer fenerbahçe muhabirlerine "uzatacağım", "eline vereceğim", "teodosıçırttığım" gibi ithamlarda bulunuyor ki bu terbiyesizliği yüzünden siyasi görüşüne dair tahminde bulundum. ha tabi umarım haklı çıkar da bir ofansif orta sahamız olur.

edit: ziyech ajax'la imzalıyor bugün. kendisinin ilginç tweet ve kısa videolarını silecek mi yoksa tekzip mi yayınlayacağı konusunu merakla bekliyorum. sallayacağım uzatacağım siki yalatacağım falan diyordu

edit2: mehmet ekici için önce gelmeyecek dedi. sonra "mehmet ekici için ilk via benden ilk ben yazdım geliyor" dedi. şimdi de gelirse beni sikin demiş. ama sonra tweet atıp ahmet ercanlar'a saldırıyor yok işte "doğru tektir" "gelmeyecek demiştim" "bizde r yok" falan. bu adam tam bir fırıldak. hep tweetlerinde "siz kıymet bilmezsiniz, ben başka muhabirler gibi 20 isim vermem tek veririm doğru olur, siz benim anneme küfrettiniz, onların derdi lüe olamamak" falan diyor. gerçekten psikolojik açıdan sıkıntılı.
  • antipatik olması için doğal davranması yeterli olan şahıs.