şükela:  tümü | bugün
 • izmir m.enver şenerdem torbalı devlet hastanesi'nde görev yaparken kalp krizi geçiren bir hastanın vefat etmesi üzerine yakınlarına durumu bildirip sonrasında darp edilen doktorumuz. (15 eylül 2012 tarihli haber)

  http://www.sabah.com.tr/…-darp-guvenlik-kamerasinda
  http://www.medimagazin.com.tr/…sidi-1-11-46248.html
 • şu günlerde metroda, sokakta, girdiğimiz her sitede karşımıza çıkan, takım elbiseli, kötü sakallı, itici bir gülümsemeye sahip üniversite mütevelli heyeti başkanı.

  bir insan üniversite tanıtmak için bu kadar bütçe harcayıp neden sadece kendi fotoğrafını koyar ki reklamlara? kampüsünü falan koysana.
 • metroda, metrobüste, otobüste, caddede, sokakta, avmde, internette kısacası bulunduğunuz her ortamda tipini görebileceğiniz bir zattır kendisi. artık nasıl bir reklam bütçesi ayırmışsa bu işe üniversitesinden çok kendisini tanıyoruz.
 • üniversitesini kimse seçmesin diye kendi fotoğraflarıyla reklama başlamıştır. ilginç.
 • gülcemalini gören başarılı öğrencileri nişantaşı üniversitesi'ne mıknatıs gibi çeken alçakgönüllü şahsiyet...
 • gectigimiz birkac yil icerisinde muthis bir fiziksel degisimden gecmis insan. then and now resimlerini gorunce sonuclar carpici da okul nasil bir okul, neden okulun reklamlarinda sadece kendisi var diye insan dusunmeden edemiyor? ha tabii kendisini biz biliyor muyduk? hayir ama sagolsun sahip oldugu universitenin billboard reklamlari, tam sayfa gazete reklamlari kendisinin ismini de okulunun ismini de ogretmis oldu bizlere. ama hala levent uysal deyince akillara levent unsal geliyor. ahhh kent fm ne guzel radyoydun...

  after: http://leventuysal.com/hakkimda/

  before:http://www.aktuel.com.tr/…si-universitesini-anlatti
 • ilginç bir pazarlama/halkla ilişkiler kampanyası yürütmekte. okula öğrenci çekmek için epey riskli bir yol seçmiş. amerikalı otomobil satıcısı, yine amerika'da sıkça rastlanan tazminat avukatı ya da ali ağaoğlu tarzı müteahitin kendisini öne çıkaran konseptiyle üniversite tanıtımı yapıyor. hayli ilginç. bakalım kontenjanlarını ne kadar dolduracak bu konseptle. yani bende sanki nişantaşı'na girsem paso onu göreceğim gibi bir imge uyandırdı. sanki derslerin de hepsine kendisi girecek bizi saadet zincirine dahil edecek gibi. okulun ücretlerine bakılırsa başkan epey de kurnaz. okulun ücretli fiyatını çekmiş 38.880'e (bakın bilgi'den bile pahalı) sonra vermiş %75 indirimi indirmiş 9.720'ye. hesapta süper burs veriyor. halbuki bu rakam civarında ya da biraz üzerine çıkarsanız zaten onlarca seçenek mevcut. ama tabi levent abi yok belki oralarda, esnaflığın "inceliklerini" kendisinden öğrenmek büyük bir artı olabilir.
 • merak ettim büyük büyük fotoğrafını koyduğuna göre, kimdir, nasıl bir geçmişi vardır diye. kim olduğu belli değil, kendisini tanıyan yok, geçmişi ve cv si hiçbir yerde bulunamıyor.

  çok ilginç bir troll operasyonu yönetiliyor, jet fadıl olacak bu adam yazıyorum buraya.

  http://www.patronlardunyasi.com/…etme-mezunu/170657
 • instagram’da bir videosunu görerek tanıdığım zat-ı gereksiz. aşırı kalitesiz olduğunu düşündüğüm nişantaşı üniversitesinin kurucusu imiş kendileri.
 • sevip saydığım güzel insan.
  önceden nadiren de olsa oturup iki lafın belini kırma imkanımız oluyordu, şimdilerde tamamen koptuk instagramdan görebildiğimiz kadar artık.

  gayet güzel işler yapıyor, takdir ediyorum.