260 entry daha
  • ben şimdi bu üzümcüyü sevmiyorum. itici buluyorum. o yüzden ben de mi hain sınıfına giriyorum.
  • yüzlerce entry yazılmış 1 kişi de tweette geçen belgeseli koymamış.

atatürk hakkında bahsi geçen belgesel:

tıkla
  • o kadar çok vatan haini ölçütü belirlendi ki onedio'da iç çamaşırı seçimine göre yüzde kaç vatan hainisin testi yayınlanması an meselesi.
  • turkey's dictator denilen bir adet video içeren twittir. yazık *
  • sevmemek içgüdüsel bir şeydir, saygı duyarım; saygı duymak emeğin karşılığıdır, hakkını vermektir. aradaki fark ince gibi gözükse de kapkalın bir çizgidir.
    sevmediğim insanlara emeklerinden dolayı saygı duyuyorsam, iyisiyle kötüsüyle gayesi ülkesi olmuş bir insana saygıdan eğilirim.
  • yazım yanlışı olan ifadedir. atatürk’ü* sevmeyen olmalıdır. atatürk sevmeyen ne arkadaş , erik sevmeyen , vişne sevmeyen der gibi.
  • tam yerinde bir söylem.
  • hain bıraz ağır olmuş nankör ve cahil yerindedir.
  • başlığı açan kişinin örnek verip övdüğü ve levent üzümcü’ye laf soktuğunu düşündüğü kişinin beğenilerine baktım ve şöyle bir örnek buldum; şaşmaz .
    şimdi bunu beğenen kişinin zeka seviyesini tartışmaya açıp nele koymuş ortaya diye incelemek de var ama neyse. feto ile atatürkçüleri aynı kefeye koymak ve bunu da bazılarının desteklemesi kabul edilemez.
    bu tipler atatürk’ü sevmez saygı duymaz güruhun elitist ve liboş temsilcileridir. sözde özgürlük adı altında “pıtlıştırmıyın yhıııı” deyip kendi fikirlerini empoze etmekten geri durmazlar. üzümcü’nün tweetinde bir putlaştırma görmüyorum ve rahatsızlık da duymadım. bu tweetten rahatsız olacak olanlar belirli kesimlerdir ve olmuşlardır da.
    sevmek zorunda değilsiz ama saygı duyacaksınız. saygı duymak zorundasınız eğer bu zor geliyorsa sınırlar delik deşik sizlere de bi fare deliği bulunur.
  • türk bayrağını beğenmiyorsanız bir de direğini deneyin belki seversiniz
44 entry daha
hesabın var mı? giriş yap