şükela:  tümü | bugün
  • dun aldığı yazarligi bugun besiktas kazanirsa birakacagini soyleyen yazar.
    ss
    bak surdan
  • hala burda mi acaba diye merak ettigim liseli??!!!
  • ben bu arkadaşın beşiktaş isterse 10-0 kazansın yazarlığı bırakmayacağından adım gibi emindim. bir bahane uyduracaktı

o nedenle ss falan almadım, dünkü bebelerle uğraşacak halimiz yok

şimdi bir tarafına girenle bir müddet uğramaz beşiktaş başlıklarına. yani en geç kasımpaşa maçına kadar.

orada da arkası boş sallar durur. engelleyip geçiniz
  • dün gece de gösterdiği gibi güzel dans ediyor.
    masaya doğru kıvırtırsa bir 100 tl sıkıştırırım.
  • dansöz.

--- spoiler ---

mac bittiginden beri mesaj kutusunun yesili bir saniye olsun sonmediginden mutevellit bir aciklama yapmam gerekti.

evet "yazarligi birakacagim" dedim su bjk bursa'yi yenerse diye. ama quaresma kasabina ilk yarida cikmayan 2 kirmizi 1 sari karti hesaba katamadim. bunu da ben soylemiyorum adamlariniz gol diyor. (metin tekin, tumer metin vs..)

tamamen adil bir mac olur hakkinizla kazanirsiniz, tebrik de ederiz sozumuzu de tutariz. ama bu sekilde kazanilan bir mactan sonra hicbir yere gitmiyorum.

kisacasi oyna devam.
    --- spoiler ---
  • basligi dun geceden beri sozlugun kidemli futbol trolleri tarafindan isgal altinda olan yazar.

haa bir de entrylerinde karsi tarafa kufur iceren bir tane ifade olmamasina ragmen ozelden kufredilmedik ne ana ne baci birakan ahlak abideleri efendi besiktaslilarla mahkemede hesaplasacak yazar.
  • ünlü söz yazarı serdar ortaç'ın "binlerce dansöz var" sözündeki 'dansöz'ün vücut bulmuş hali olan yazar. ha bir de mahkeme vs. diye yazarları tehdit edecek kadar gururlu bir ergen.
  • tipik bir renklidir. hemen geri vites. tutamayacagin sozler vermeyeceksin delikanli. akilli olacaksin ! besiktas agir tastir. git kumda oyna.
  • halen daha hangi yüzle yazdığını merak ettiğim yazar.
  • gercek hayatta karsilassam yuzune tukurmeyecegim adamlar burada nick arkalarina siginarak her turlu seyi yaziyorlar ya bitiyorum amk.

tinercileri seyine takmayan yazar.