şükela:  tümü | bugün
  • bi aldin mi senelerce giyyosun ya. ta$ gibi kot ve gördügüm en iyi modelli kot.
  • boole insan giydigi zaman kichina kihchina kachan me$hur kot markalarinin birinin bir modeli :)
  • erkeklerin en cok tercih ettigi kod modeli..
    sanırım bir nedeni bacak uzunlugunu daha uzun gostermesiymis..
    bu seneki renkleri cok kotu ama;butun iyi renkleri kaldırmıslar.
    hele fümeyi kaldırmaları cok sacma olmus;en cok satılan rengi kaldırmak mantıklı gelmedi bana..
  • efsane model dedikleri pantalon, firma bu modele o kadar önem gösterirki sadece 501 kumaşı üreten bir kumaş fabrikaları vardır,tüm dünyada üretim yapan firmalara kumaş buradan gider ve sadece dikim yapılır. diğer modellerde üretim yapılan ülkenin kumaşları kullanılabilir.
  • gelmiş geçmiş en iyi kot.
  • koca gotlu insanlara daha bi yakisan, onlari daha zayif gosteren kot.
  • basen kismi genis kadinlarin mode diyerek normal donlari ile giydikleri ve icinde cok komik gorundukleri kot. tipik turk kadinlarina hic uygun degildir.

(bkz: boxer)
    (bkz: v string)
    (bkz: g string)
  • kbb anabilim dalı başkanının derste niye en meşhur kot modeli olduğunu sorduğu pantolon.kendisi bizim cevabı bulamamamız üzerine şu açıklamayı yapmıştır:işin sırrı kumaşının yumuşaklığıdır.bunu giyen bir hanımefendinin poposunu ellediğinizde pantolonunu değil de tenini hisseder gibi olursunuz.bu hissi verebilen başka kot yoktur.*
  • bu yil degisik degisik bir suru yikamasi ile piyasaya suruldugunu gordugumuz levis modeli
  • öylesine efsanedir ki toplumun hemen her kesimince bilinir. hatta geçenlerde akmerkez - dieselde gezinirken yanımdan geçen iki yağız abi pantalonuma (501 olmadığı halde) sap gibi bakıp "olm var ya, dizel mizel hikaye, ne varsa beşyüzbirde var lann" demişlerdir.