şükela:  tümü | bugün
 • bir antihistaminik olan levosetirizin ile astım tedavisinde kullanılan montelukast sodyum'un kombinasyonudur. alerjik astım hastalarının reçetesini tek kaleme düşürmüştür.
 • bugün itibarı ile neredeyse 60 liralık bir fiyata sahip olan ilaç. alerjisi olan nasılsa sike sike alacak, vurun abalıya..
 • başıma bela olan ilaç, sıkıntıları bıçak gibi kesip atıveriyor fakat bende yan etki gösterdi.

  (bkz: #30595900)
 • beni asla terketmeyen ve en zor anlarımda yanımda olup beni iyileştirmeye çalışan canım dostumdur.
 • alerjik astımım dolayısıyla uzun süredir kullandığım ve çok ciddi anlamda hayatımı kolaylaştıran bir ilaçtır, tedavi edici özelliğini görmüş bulunmaktayım. bir de ilk kullanılan zamanlarda diğer antihistaminiklere göre daha fazla uyku hali vermekte, ya da bana öyle geliyordu.
 • prospektüsünde tam sayfa yan etkileri yazan ilaç. göz zarının iltihaplanması bile var yan etkileri arasında. bendeki yan etkisiyse kabuslar. zaten yazmış adamlarda prospektüse. ilaç içip kabus görmek nedir kardeş. alerji için ilaç içiyoruz kabus görüyoruz. başlarım böyle aşkın ızdırabına.
 • rüya bile görmeyen insan olarak benim bile her gece kabus görmeme neden olan ilaç. şimdi hakkını vermek lazım, alerjinin a'sını bırakmıyor -en azından bende- ama o kabuslar ne arkadaşım?

  en son batan bir gemide acı çekmeden ölmek için benden benzin isteyen birine bidonla benzin verdim, kadın alıp zaten yanan gemide dökünce büyük bir patlama oldu, kaçışmaya başladı iskelede kalanlar. bir yandan merdivenden inip bir yandan ben verdim ona benzini, neden verdim ki diye hesaplaşıyordum kendimle.

  bir de kalkıp bu dönemde üşütüp ateşim çıktı, a-ferin ile combo yapmak zorunda kaldım. oh beybi, vücut kendiliğinden uyku moduna geçiyor, kafa öne düşüyor falan. çok ilginç.
 • çekilmez alerjik rahatsızlıklarımdan ötürü her yıl bahar ayında kullanmaya başladığım, yan etkisi olan uyku,uyuşukluk olayından nefret ettiğim ilaç. bir de kulaklarım tıkanıyor ama bu yan etki levmonttan mı yoksa kullandığım diğer bin beş yüz ilaçtan kaynaklanıyor henüz tespit edemedim.
 • 2 sene öncesine kadar ilaçlara inanmayan bir tıp öğrencisini ilaçlara inandırmıştır. mümkün müdür bilinmez bu ilaç alerjinin tamamen kökünü kurutmuş, bir daha ne göz yaşı ne de bundan mütevellit bir makyaj bozulması yaşamıştır bu kişi. artık kızımız kullanmasa da levmont bir mucize ilaç olarak dilden dile destan olup gönüllerce aktarılacaktır, bu meretten heba olan nice goç yiğitlere önerilecektir.

  edit: kesin tedavi oldum mu bilemiyorum, çünkü mevsimi geçti bu bir. ikincisi üzülerek, ilacın kesin tedavi etkisi var demiyorum artık, semptomatik etki var yalnızca ve de maalesef. keşke zart diye geçirse gerçekten.
38 entry daha