şükela:  tümü | bugün
  • portakallı, frambuazlı ve çileklisini denedikten sonra karsıma cıkmıs bir öksürük surubu markası.icinde yok yok, adamlar bi lezzet kaygısıyla üretmiş, kakao aroması, kahve aroması, anason, hindistan cevizi aroması, vanilya ve cemenotu ekstresi...
  • aynı zamanda kusturan bi surup
  • şimdiye kadar tattığım en kötü tada sahip şurup.
    nası bi yorum bekliyodun yrram, eczacı mıyım ben?
  • tadı ciddi ciddi pastırmaya benzer bu şurubun. hiçbir öksürük şurubundan güzel bir tad beklemiyorum ama bu bambaşka gerçekten. öksürüğün anasını ağlatıyor orası ayrı tabi.
  • tadı hakkında yalnız olmadığımı anladığım şurup.tadı pekmeze benziyor ki onu da hiç sevmem.değişik şekillere girerek içmeyi de denesem olmuyor, kokusu bile bitiriyor adamı varsın kalsın öksürük.
  • bir kaç kullanımda öksürüğü kesen mucize şurup. tadı tiksinti veriyor, o ayrı. gerçi, bu güne kadar tadı normal bir öksürük şurubu içen beri gele? gelemez çünkü yok, üretilmedi daha.*
  • istemsiz ve kuru öksürüklerde çok kısa bi sürede kesici özelliğe sahiptir. tadı gerçekten tuhaf ve bi şeye benzemiyo
  • (bkz: antitüssif)
  • az evvel iki ölçek içip hiç bir şey hissetmediğim öksürük şurubu.

ama sözlükteki entry'lerdeki mucizevi etkilerini okuyunca "oha iyileştim galiba" dedim. tamamen psikolojik.