şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sanırım sözlük tarihinin en boş konuşan ve aynı zamanda en korkak yazarıdır.

adresimi istemesine ve vermiş olmama rağmen 2 gündür halen gelmesini beklemekteyim.

edit: özelden korktuğunu ve gelmeyeceğini beyan etti. hah böyle olsun canımı yesin*.
  • adrese çağırılmasına rağmen gelemeyen bir eniğin haksız serzenişi.

sinirden köpürüp kimliğini nasıl ifşa ettiği kısmına hiç girmiyorum. umursanmamak sanırım bu lalelerde hırs yapıyor. öyle ortamda ben çağırdım geldi gelmedi bilmem ne anlatırsın. yalancıyı sikmiyorlar ya.

ekleme: üşenmemiş birde ileti döşemiş, yazık kimin avukatıysa.
  • (bkz: müfteri)
  • "15 temmuz şehidimiz var" diyerek yazdığı saçmalıkları hafifletmeye çalışan bir makarna sevdalısına gerekli cevabı verdiği için müfterilikle suçlanan yazar.

adamda nasıl bir göt korkusu varsa "f" harfini görünce irkiliyor "izafi nizami" denilen zat.
  • korkak.
  • herkese kufur ve tehdit eder ama adres telefon numarasi veremez. o da boyle bir aciz yaratik napalim.
  • neden herkesin kendisine korkak dediğini anlayamadığım yazar*. bütün sözlük yazarları yanılıyor olamaz herhalde.
  • meczup yine gelmiş hedef şaşırtma derdinde.

tanım: açık bir şekilde gelmesi gereken adres verildiği halde gelmeye götü yemeyen, o gün ve bu gün dahil hala türlü bahaneler öne süren, "ben avukatım biliyon mu" tadında mesajlar atıp aklı sıra göz dağı veren bok parçası.

o kim derseniz yanıtı aşağıda.

(bkz: https://eksisozluk.com/…zansa-karsi-memleket-takimi)

hala ergen beyniyle "imi niye korkak diyirlir sana" diye aklı sıra üste çıkma derdinde puşt. çok mu zor lan bunu anlamak dangoz. çünkü hepiniz aynı bokun farklı rengisiniz. "bütün sözlük yazarları yanılıyor olamaz" demiş birde. bütün sözlük yazarları dediği kaç kişi ben saymakta zorlandım. arkasına almak istediği desteği alamayınca zırlamaların şiddeti artıyor. ben sana arkadan destek veririm rahat ol sen.
  • döl israfı. aldığı nefes zarar.
  • üstteki yazarın "geliyo, gidiyo, söylüyo" tadında bir entri girmesini beklerdim.

paragraf kurmayı öğrenip kelimelerin sonuna "r" harfini eklemeyi külfet olarak görmediği vakit bu maklubeci ibneyi yeniden başlığım altına beklerim.

-de -da kasan twitter maymunlarına selam olsun.