şükela:  tümü | bugün soru sor
 • barney stinson'ın abisi olduğunu düşündüğüm californication karakteri. karizmatik ve her gördüğü kadına asılan bir abimizdir kendisi ve geçen bölümde kızlar arasında kavga çıkınca, kavgayı ayırmaya çalışanlara "hey, hiç bir zaman bir cat fightı ayırmamalısınız" diye ayar vermiştir. hastasıyız.
 • --- spoiler ---

  öldüğüne hala inanmadığım inanmak istemediğim, bir dizi-film karakteri öldüğü zaman daha önce hiç bu kadar üzülmediğimi bana hatırlatan, en az hank moody kadar sevgi insanı olan belki de herkesin hayallerindeki hayatı yaşarken bir yandan da asıl aşkının hiçbir zaman gelmeyeceğini bildiği ve onur misafiri olarak onun adına partiler düzenleyen ve son anında da asıl aşkıyla konuşmaktan korktuğu için çektiği kokainden od olup hayata gözlerini yuman efsane californication karakteri.

  --- spoiler ---

  apocollapse uyarısı üzerine edit: koko diil de heroin çekiyomuş.. ne çekerse çeksin, öldüğüne en üzüldüğüm dizi karakterlerinden birisi olduğu gerçeğini değişirmemiştir..
 • hank moody nin anne baba ayrı ikizi.

  --- spoiler ---

  ayrıca kendisinin mezarlıktaki heykelindeki ayrıntı adamı yarar.

  --- spoiler ---
 • imdb forumlarında kendisinin hank moody'nin ruh eşi olduğu konusunda bir yorum yer almaktadır ki,katılmamak elde değil.

  --- spoiler ---

  2.sezonun ortalarından itibaren mia ve karen muhabbetlerine girişmesi nedeniyle inceden kıl kapsak da,sezon finalinden önceki bölümde becca ve hank'le olan diyaloglarıyla tüm sempati puanlarını toplamıştır.ölümü ani ve şok edici olmakla beraber,uzun zamandır beklediği "misafir"in partiye gelmesi akabinde mefta olması tahmin edilebilir bir durumdu açıkcası.yine de tadı damağımızda kalmıştır,ilerleyen sezonlarda özleyeceğimiz bir karakterdir.sezon finalinde yaptığı gibi arada bir gelip hank'i yoklasa,kendine has üslubuyla hayata dair aforizmalarda bulunsa da biz fani hayranlarını sevindirse dedirtendir.

  "at the end of the day,it's all about her." - lew ashby

  --- spoiler ---
 • efsane californication karakteri.

  --- spoiler ---

  ölüm sahnesine de ne güzel oturmuştur o behind blue eyes...

  http://www.youtube.com/watch?v=pnd4gomskiy

  (kalıbımı basarım tv tarihinin en baba sahnelerinden biridir....)

  --- spoiler ---
 • spoiler californication
  bak bunca zaman geçti kendisini görmeyeli ama her içki masasında kendisi ve onur konuğu için en az bir defa şerefe denmekten vazgeçilemedi. işte böyle bir adam..
 • "i wanted the freedom... sure as fuck got it. now i drink what i want, snort what i want, fuck what i want. but all i want is her."
 • ayrıca bir yazar.*
 • isminden tutun da, hayat hikayesine kadar jay gatsby'ye olan olaganustu benzerligi ile californication'a tapma sebeplerinden birisidir.

  (bkz: the great gatsby)
 • en iyi 10 tv karakteri adlı bir liste yapsalar, bu adam kesinlikle o listeye girer. o derece.