• bir tükümüzde de geçer kendileri...

leyl ü nehar yalvarırım mevlaya
    arayan derdine derman bulmalı
    yalancı dünyanın ömrü bitmeden
    daim ağlamadan bir de gülmeli
  • (bkz: gece gunduz)
  • 2004 çıkışlı bir amr diab parçasıdır. klibi.
  • streamer kardeşimiz, ağzından küfürü düşürmez ama sempatik bir arkadaşımızdır. küfürün en çok yakıştığı insanlardan biridir. eski esporcu yeni yayıncılardan. kendisini bir iki aydır takip ediyorum. bu kadar boş yapıp bu kadar izleten bir adam daha olamaz.
  • bayilüyrüm bu adamın her karakteri one trick ponny edası ile oynamasına.

17 yaşında önü açık bir genç yetenek.alın bunu alın.
  • şu sıralar can sıkıntısına en iyi gelen şey olmakta olan twitch tv yayıncısı.
  • oyunu eh işte ama adamın amacı zaten oyun oynamak değil izleyenleri güldürmek keyifli vakit geçirmek. kendi kitlesi de var imza cümleleri hareketleri de var. ne kadar ilk izleyince anlamsız gelse de sözleri bir süre sonra alışıyosun diline takılıyor ister istemez. bence büyümeye devam eder yiyecek ekmeği var twitchden. devam kee.
  • bi rahattan gel demesi yok mu .
    babajımmmm
  • yayınlarını izlerken acayip keyif alıyorum. 5-6 senedir aktif twitch izlerim eski yayın kaydını izlediğim 2 yayıncı falan olmuştur onlar da uzun süreli olmuyordu. bu adamın kaçırdığım yayınlarını bile izliyorum harika kendine özgün bir adam. ne dese twitchte ve sosyal medyada meme oluyor. hatta devamke meme'i baya büyüdü herhalde adamı twitchi bilen bilmeyen herkes kullanmaya başladı. o zaman bir kez daha devamkeee
  • devamke o kadar büyüdü o kadar yayıldı ki gözlerim doluyor dolandırıcı kenan. 4 sene önce sabaha karşı yayın yapardın orada da boş yapardık on numara adamsın kelço. ölümüne devamkeee. sennaaa yala olum pırasayı.
hesabın var mı? giriş yap