aynı isimde "leyla ile mecnun (film)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • bunun için bile exxen denen ucube’ye para verilmez. malum sitelere düşer, izlerim. temkinli olmak lazım bakalım acun siyasi göndermelere/ dokundurmalara izin verecek mi? at izinin it izine karıştığı, devletin mafyayla iş tuttuğu bir dönemde leyla ile mecnun’a çok malzeme çıkacaktır. lakin acun gibi iktidar höt dese tırsacak adamın platformunda ne kadar bu ortaları gole çevirebilecekler?
  • hangi leyla ile dönecekler acaba. ilk leyla ezgi asaroglu olsa bari. onun ölümü rüyaymış. ordan yürürler işte.
  • değil acun, recep tayyip erdoğan'ın kendisi bu dizinin çekilmesine katkıda bulunsa ona dua ederim, parası neyse verip izlerim. dolayısıyla exxende yayınlanacak diye tatava yapanlar, biraz sussunlar da burak aksak'ın ve oyuncuların falan moralini bozup motivasyonunu düşürmesinler.
  • leyla ile mecnun için isterse her şey bir atın rüyasıymış deseler gene de saçma bulmam çünkü dizinin kendisi zaten absürd.

sadece merak ettiğim tam kadrodan kasıt ne. mesela kubilay var mi. gözlüklü çocuk kaan var mi. ve benim icin en merak edilen şey orhanlar hala yetiştiriliyor mu. atatürk orhan çiftliğinin son durumu nedir.

umarim bu soruların cevabını bu yeni oluşumda buluruz.
  • herhangi bir parkın yanından geçerken bile, akla gelip hüzünlü bir gülümseme bırakabilen dizidir ayrıca.
  • bir daha çekilirse aynı tadı vermez diye ukalalık yapıyordum, duyduğum an gülmeme engel olamadım, hemen eski bölümlerden kesitler izlemeye başlıyorum tam da böyle bir habere ihtiyacım/ız vardı
  • bir kez daha anladım ki asla fanatik olmayacaksın.

bu dizi gezi desteği sonrası yayından kaldırıldı. ben o günden beri bir kez bile trt izlemedim. dizilerinden haberim yok. acun’u da malum sebeplerden izlemiyorum. tv8 listemde bile yok, silmiştim kaç yıldır. exxeni de alacağım yok. leyla ile mecnun oyuncularını ne yapsalar izliyordum ama bundan sonra kesinlikle izlemem. ılıcalı bizim ve hatta sizin de muhalif olduğunuz ya da olmanız gereken değerlerin temsilcisi. onun değirmenine su taşıyan kuşa bile tahammülüm yok. bundan sonra sizler de benim için yoksunuz.

dizi tutar mı bilmiyorum. isteğim umarım elinize yüzünüze bulaşır da exxene gidip sevenlerinize rezil olduğunuzla kalırsınız. ne acayip düne kadar sizin her işinize destek olan ben başarısız olmanızı istiyorum. insan her yaşta tecrübe ediniyor. ha bu protesto umurunuzda olmaz biliyorum ama siz de bir çok seyircinin umrunda değilsiniz.

debe edit: (bkz: sma hastası esleme hayat ol)
  • -hoopp
  • acun ılıcalı’nın instagram paylaşımından gördüğüm ve exxen’de yeniden başlayacak olan dizi.
hesabın var mı? giriş yap