şükela:  tümü | bugün
 • 88. bölümde eylül kezban diyenlere ders verir bir oyunculuk örneği sergiledi resmen. bu kadarını beklemiyordum açıkçası. yavuz ve erdal bakkalın vedalaşma sahneleri resmen kopardı. erdal bakkal bu bölüm de çılgın attı ve burak aksak her zamanki gibi yine hüzünle komediyi bir araya koyarak bize kafalardan kafalara sürükledi. keşke hiç bitmese ama işte amalarla kalıyoruz.
 • bugün yine beni benden alan dizidir..
 • --- spoiler ---

  her ne kadar başından sonuna kadar ölmeeee yavızzzzz ölmeee diye izlesemde o kadar tur attırdıktan sonra ters köşe yapmaları olmadı açıkçası. güzel bölümdü ama ben mecnun'un montunda kaldım. çok beğendim lan. yok mu markasını, nereden bulunacağını bilen.

  --- spoiler ---

  edit: arkadaş şunu bir hatun olarak leyla'nın o iğrenç yeşil şeyi için yazsam mesaj yağardı kızlardan. hadi sözlük yiğitleri bi buldurun lan.
 • --- spoiler ---

  yavuzu bi ara gerçekten gidecek sandım, ödüm çıtladı....

  eylül u oynayan açelya devrim yılhan müthiş bir performans sergiledi tv ekranı bile ağladı be.

  --- spoiler ---

  ağaçtan yaprak alırken ondan helallik isteyen adamların olduğu tv dizisi...
 • çok fazla izlemediğim ama sadece şu şarkı yüzünden saygı duyduğum dizi.
 • --- spoiler ---

  lokman

  --- spoiler ---
 • ağlamaya doyamayanların dizisi;

  http://www.youtube.com/watch?v=88rl9q1bqhi
 • gözyaşları içerisinde kahkaha attıran dizi. (bkz: erdal bakkal)
 • melis birkan'ın aslı tandoğan'ın yanında safinaz gibi kaldığı dizi. açıkcası aslı tandoğan sanki 3. sezonun başından beri dizide oynuyormuş gibi hissettirirken, melis birkan sezonun başından beri hala konuk oyuncu tadında oynuyor.
 • piiiiiiii ne bölümdü ya bir an habersiz sezon finali yapıyorlar sandım, sövdüm. şimdi hiç övmeye gerek yok burak aksak'ın allah bin türlü başımızdan eksik etmesin. ve ağır spoiler içerir söyleyeyim izlemeyen okumasın. bu nedir ya bu neydir ya? bu bölümde böyleyse sezon finali nolcak bu sezon cidden bilemiyorum komaya falan gircez heralde. insan acaba gerçekten öleceği vakit her sevdiği ile vedalaşıyor mu ki ? kaan'a ne güzel dedi bu gönül işlerine fazla kafayı yorma diye, eee ne de olsa o da bir aşık sonuçta. iskender abi demek gelmiyor içimden iskender baba ile vedalaşması gitmesen deyip geyiğe bağlamak niyetinde iken yavuzun abi o işler öyle olmuyormuş diye geyikle karışık cevap verip sarılarak vedalaşmaları. ismail abi ile hiç konuşmadan anlaşmaları.*erdal bakkal ile nasıl olması gerekiyorsa öyle oldu vedalaşması. mecnun ile gene bir klasiğe imza atmaları abi tuvalette nedir arkadan yanaşmak ya * o değilde geçen hafta da dedim gene dicem mecnun orada abi 300.000 lira versem ölmez misin demedi ya içimde kaldı o. tabii en çok takıldığım eylül ile neden hala vedalaşmadığı ve vakti gelince nasıl bir şey olacağıydı emindim yani izlediğim ana kadar yavuz'un bir şekilde geri döneceğine. geldi oturdu eylül korka korka baktı, kabullenmedi, yavuz lafını tamamlamadan kendine gelmesi içn yapıştırdı tokadı ondan ayrıldığı için başka kimden alıcak hıncını yavuzdan çıkardı en güzelini de o yaptı. şayet bir gün bir sevgilim vedalaşmam gerektiğinde böyle yaparsa bırakmam vallaha da billaha da onu bırakmam. neyse sonra leyla eylül eylül eylül diye seslenene kadar gitti dedim ya yavuz harbiden yaraşır bir biçimde gitti. sonra leyla'nın sesindeki şen şakraklığı neşeyi farkedince hah geldi dedim. ki nisan'ın olduğu kısımları özellikle anlatmadım çünkü yavuz'un vedalaşmadığı tek kişi oydu geç gelen bahar fakat yavuz'a en güzel vedayı nisan yaptı hem arkasında adam bırakmadı. hemde aşkları karşısında zamansızlık yaratmadan usul usul çekildi gitti.