şükela:  tümü | bugün
  • son bölümüyle ağlamaktan gözlerimizin çıkmasına vesile olmuş dizidir. satranç oyununda aksakallıyı bu kadar derin düşüncelere gark eden sonuç ne oldu sonraki bölümlerde çıkabilir diye düşünüyorum ve hafiften endişeleniyorum bu minvalde. bu bölümde eylül'ün performansı geçen bölümleri affettirir nitelikteydi ancak her şey bir yana mecnundaki gözden kaçmayan değişmeler korkutuyor.
  • mart 2011 den beri sağda solda bu dizinin içerdiği karakterlerin alıntılarını duyuyordum. trt de birkaç hafta önce "ölüm" ün geldiği bölümle izlemeye başladım. şimdilerde sabahlara değin izleyecek kadar abonesi oldum dizinin. hüznün de , komedinin de hasını verdi bana.
  • 88. bölümde eylül kezban diyenlere ders verir bir oyunculuk örneği sergiledi resmen. bu kadarını beklemiyordum açıkçası. yavuz ve erdal bakkalın vedalaşma sahneleri resmen kopardı. erdal bakkal bu bölüm de çılgın attı ve burak aksak her zamanki gibi yine hüzünle komediyi bir araya koyarak bize kafalardan kafalara sürükledi. keşke hiç bitmese ama işte amalarla kalıyoruz.
  • bugün yine beni benden alan dizidir..
  • --- spoiler ---

her ne kadar başından sonuna kadar ölmeeee yavızzzzz ölmeee diye izlesemde o kadar tur attırdıktan sonra ters köşe yapmaları olmadı açıkçası. güzel bölümdü ama ben mecnun'un montunda kaldım. çok beğendim lan. yok mu markasını, nereden bulunacağını bilen.

--- spoiler ---

edit: arkadaş şunu bir hatun olarak leyla'nın o iğrenç yeşil şeyi için yazsam mesaj yağardı kızlardan. hadi sözlük yiğitleri bi buldurun lan.
  • --- spoiler ---

yavuzu bi ara gerçekten gidecek sandım, ödüm çıtladı....

eylül u oynayan açelya devrim yılhan müthiş bir performans sergiledi tv ekranı bile ağladı be.

--- spoiler ---

ağaçtan yaprak alırken ondan helallik isteyen adamların olduğu tv dizisi...
  • çok fazla izlemediğim ama sadece şu şarkı yüzünden saygı duyduğum dizi.
  • --- spoiler ---

lokman

--- spoiler ---
  • ağlamaya doyamayanların dizisi;

http://www.youtube.com/watch?v=88rl9q1bqhi
  • gözyaşları içerisinde kahkaha attıran dizi. (bkz: erdal bakkal)