aynı isimde "leyla ile mecnun (film)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

her ne kadar başından sonuna kadar ölmeeee yavızzzzz ölmeee diye izlesemde o kadar tur attırdıktan sonra ters köşe yapmaları olmadı açıkçası. güzel bölümdü ama ben mecnun'un montunda kaldım. çok beğendim lan. yok mu markasını, nereden bulunacağını bilen.

--- spoiler ---

edit: arkadaş şunu bir hatun olarak leyla'nın o iğrenç yeşil şeyi için yazsam mesaj yağardı kızlardan. hadi sözlük yiğitleri bi buldurun lan.
  • --- spoiler ---

yavuzu bi ara gerçekten gidecek sandım, ödüm çıtladı....

eylül u oynayan açelya devrim yılhan müthiş bir performans sergiledi tv ekranı bile ağladı be.

--- spoiler ---

ağaçtan yaprak alırken ondan helallik isteyen adamların olduğu tv dizisi...
  • çok fazla izlemediğim ama sadece şu şarkı yüzünden saygı duyduğum dizi.
  • --- spoiler ---

lokman

--- spoiler ---
  • ağlamaya doyamayanların dizisi;

http://www.youtube.com/watch?v=88rl9q1bqhi
  • gözyaşları içerisinde kahkaha attıran dizi. (bkz: erdal bakkal)
  • melis birkan'ın aslı tandoğan'ın yanında safinaz gibi kaldığı dizi. açıkcası aslı tandoğan sanki 3. sezonun başından beri dizide oynuyormuş gibi hissettirirken, melis birkan sezonun başından beri hala konuk oyuncu tadında oynuyor.
  • burak aksakın son 12 kaldı gibi bir cümle sarf etmesinin tek nedeni, vedanın aksine 100 e kalandır...
  • dizi bitti, bende hala yaşıyor. türkiye'nin en baba oyuncuları var bu da dizinin güzelliğine güzellik katıyor. seçilmiş oyuncular hayatı ancak bu kadar güzel oynardı. bu bölümde tavan yaptı yada yaptığı bölümlerden biriydi. ölümü, sonsuzluğu, gidişi ama gitmek istemeyişi ne güzel oynamış yavuz hırsız bu bölümde. sevdiği bir insanı yolculamak acıdır bunu da en derinden yaşattı iskender baba, hele ismail abi ile vedalaşma sahnesi beni bittirdi, tek söz söylemeden, sessiz ve derinden. yok bitmesin bu dizi ömür boyu sürsün.
  • eylül'ün yavuz'u haşat ettiği sahnede gözümden bir damla yaş süzülen dizi. allah kimseye sevdiğinin acı haberini almayı yaşatmasın desem de boş, allah sıralı ölüm versin, uzun ömür versin.