şükela:  tümü | bugün
  • sonunda güzel haber geldi.

ımdb dünyanın en çok sevilen dizileri arasına giren leyla ile mecnun sonunda film oluyor. serkan keskin güzel haberi vermiş. yeri dolmayan dizisinin beyaz perde'de muhteşem bir gişe yapacağı herkesin malumu umarız fazla bekletmeden vizyona girer.
  • "o gemi bir gün gelecek"
  • aman abi gözünü seveyim senarist arabayı alkolsüz ve dikkatli kullansın.
  • planlanan bir durum olmasından öte, temennidir sadece, en azından şimdilik;

serkan keskin'in linkteki açıklamasına bakarsak;

“her birimiz şu an farklı projelerde yer alıyoruz. zaten film yapmak programlayarak olmamalı. gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek bir araya gelir ve o zaman leyla ile mecnun’un filmini yaparız”
  • bir olasılıktır. linkte öyle diyor. ihtiyaç hissedersek çekeriz demiş. (bkz: limon haber)
  • senarist yine burak aksak olacaksa, kafasına estiğinde oyuncuları da kovacağından şüphe ettiğim gelişme.
  • bu tarz haberleri okuyunca arka planda yapımcıların ve senaristlerin "paralar bitti beyler bir tur daha atıp cepleri dolduralım, ne de olsa enayi kitle çok ceketimi assam izlerler" tarzı bir düşünceyle hareket ettiğini düşünürüm hep.
  • çekmesinler dediğim film. ki zaten ismail abim de çekicez dememiş dikkat edersen. ha niye çekmesinler dersen leyla ile mecnun'un daha fazla ekmeğini yemeye çalışmasınlar lan artık. efsane olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz ama bu hikayeyi yaratan adamın kısır döngü içinde her işinde "o gemi bir gün gelecek" göndermesi yaparak hala leyla ile mecnun'un ekmeğini yemeye çalışması canımı sıkmıyor değil. ben de özledim, bana masal anlatma, kara bela vb tüm işlerde ben açıkçası leyla ile mecnun seven adamların ilgisine ve zaafına oynanmasından haz etmiyorum.

öte tarafta limonata'yı yapabilen adama da maksimum saygım var. yani bu işin ekmeğini yemeye devam etmek isteyenler olduğu kadar yeni şeyler üretmeye çalışanlar da var. ben yeni şeylerden yanayım. efsaneler bırakın efsane oldukları gibi kalsınlar.

ha bir de neymiş haberleri bi açıp bi okumak lazımmış paylaşmadan.
  • mümkün olmayandır, dizi ekibi dağılmış ve aralarına küslük girmiştir.