şükela:  tümü | bugün
  • asıl başlık "leyla karakterini canlandıran en güzel oyuncu kimdir sorunsalı" olacaktı ama malum karakter sınırı.

dizinin eski bölümlerini izlerken kafama takılan sorunsaldır. en güzel leyla'nın kim olduğuna bir türlü karar veremedim.

ezgi asaroğlu
    müge boz
    zeynep çamcı
    melis birkan
    nurten'in almanya'dan gelen yeğeni
    tatlımbaş leyla (tiki leyla)

anket

edit: yoğun istek üzerine tiki leyla ve nurten'in yeğeni eklendi.
    edit 2: vazo leyla'yı unuttuğum için özür diliyorum. böyle bir hata yaptığım için suratımda damacana patlasın. su dolu ama.
  • melis birkan'ın baygın bakışı sinir bozucu. diğer üçü de birbirinden çekici ama ilki gibi olmaz!

eşit:adaylara yenileri eklenmiş, ilk başta sadece dört tane vardı ezgi'nin duru güzelliği bambaskaydi kabul ama tiki leyla'da heyecan verici güzel be! insanın içini heyecanlandıran bambaşka bi guzel ...
    not:gotik leyla demişsiniz ben gotik hastasıyım ama o kız makyajsız iken diğer adaylarla yarışamaz bile. bi de böyle düşünün! (kardeş payı hilmi'nin sesiyle)
  • ezgi asaroğlu'nu güzel bulmayan tek insan ben olabilirim çevremde. müge boz ile melis birkan arasında kaldım. hangisini seçeyim bir türlü karar veremedim. ama en son müge boz'un gülüşüne aldanıp oyumu verdim kendisine. güzel olan kazansın, ne diyeyim :)
  • ilk göz ağrımızın yeri başka. ezgi asaroğlu diyorum.
    o tatsız kavgalar gürültüler olmayaydı acaba ne olurdu.
    dizinin senaryosu yolda düzüldü bee
  • müge boz hepsine tur bindirir. son iki için melis birkan ile zeynep çamcı yarışır. zeynep çamcı da güzel kız ancak dizideki rolü hasebi ile güzel gelmiyor.
  • zeynep çamcı.
    yeteneği, esprileri, zekası, tatlı sert tavrı, çocuksu halleri yeter.
    diğerlerine tur bindirmez ama, gerçekten yüz hatları, saçları, o minyon halleriyle bence çok güzel.
  • en güzel leyla gerçek leyla ile mecnun da ki leyla.

üzerine yüzyılllarca konuşulmuş.
  • gerçek leyla (bkz: ezgi asaroğlu)'dur. diğerlerini güzel yapan ise asıl leyla'dan aldıkları organlardır. dizinin en güzel bölümleri de en güzel leylası da ilk leyla'nın olduğu bölümlerdi.
  • (bkz: nurten’in yeğeni leyla) nasıl unutursunuz.

şaka bir yana, bu role ve mecnun’a en çok yakışan kişi ezgi asaroğlu idi. belki çok güzel değildi ama benim için bu dizinin leyla’sı oydu, diğerleri leyla bile değildi.
    müge boz ve zeynep çamcı çok tatlıydı ama kazulet leyla’yı* hiç sevemedim.
  • (bkz: zeynep çamcı)

mecnun'a karakter olarak en uygun leyla oydu. ayrıca diğerlerine göre daha doğal.