şükela:  tümü | bugün
  • akp konya milletvekili. hakkında başka bilgiye gerek yok...
  • kendisi hakkinda yeni aile bakani olacagi dedikodulari gecmektedir. kaynak: ilgili bakanligin koridorlari
  • bu "doktor" milletvekilimizin danisnanlarindan bir tanesi, avrupa'da bir sergide yapılmış bir kolajdan hz. muhammed karikaturunu kalemle yırtarak çıkarmış. bu danışman olacak vandal yüzünden zaten yerlerde olan diplomatik sayginligimiz iyice boka sarmış, heyet başkanı rezil olmuş, özür dilemek zorunda kalmış.

n'oldu danışman 1500 yıl önce ölmüş arap muhammedi kurtardın mi? sen önce din tuccari akp'lilerin elinden mevlana'ni kurtar. partidasiniz olacak din tuccarlari, en dandik muhabbette bile mevlana bahsi geçtiğinde 'bırakın şu ibneyi' diyorlar. gerçi sen biliyorsundur, kime anlatıyorum ki?
  • tivitir profilindeki biosunda yazanla, yazdigi tivitler arasinda alakasi olmayan siyasal islamci konya milletvekilimsi sahis.

ilgili sahsin tivitir biosu

yazmis oldugu asagilik bir tivit

bunlar islam, din, kuran, allah adi ile her turlu pisligi yapan tipler. bunlarda sadece kotuluk ve alcaklik var, baska birsey yok.
  • ana muhalafet liderine kemal (msi büyük) yazan şey.
  • islamcıların insan haklarına bakışının çok güzel bir örneği.
  • şunu şöyle bırakayım da espiri düzeyi hakkında fikriniz olsun.
    https://pbs.twimg.com/media/c2n6brkxcaaocbv.jpg
  • oldukca seviyesiz bir kadin. insan böylelerinin mecliste oldugunu görünce ister istemez baskanlik karsisinda savundugu parlementer sistemle ilgili bile süpheye düsüyor. birak cocugu falan olmayi bu seviyesiz ve de sevimsiz seyin, soyadim bile ayni olsa utanctan yerin dibine girerdim.

m harfi büyük sekilde #kemalinchpsi diye bir twit atmis. hic bir düsünce bu seviyesizligi örtmez ancak kemal kilicdaroglunu kastediyorsa, kendisini anlamak zor. chp'li degilim ama yine de -siyaseti yakindan takip eden biri olarak - kilicdaroglu'a böylesi gicik kapan birinin aklindan süphe ederim. adam nezaket sahibi, efendi biri. bu kadin kisisinin geldigi yerde erkekler evrimini henüz tamamlayamamis oldugundan meclis ortaminda normal birini görünce algilayamamis olabilir.

daha da beteri kemal atatürk ise kasti, iste dostlar atatürk sayesinde söz hakkina kavusmus türk kadininin meclisteki temsili 2017'de bu. seviyesi bu. saniyorum bu tiplerin soyunda istiklal mahkemelerinde vs asilmis bir vatan haini bulunuyor ki icten ice böylesi nefretle yetisiyorlar. yoksa okumus, akil sahibi bir insanin - hatta özellikle bir kadinin- atatürk nefretini mantikla izah etmesi mümkün degil.