şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir ekşi sözlük yazarı.

iskenderunlu mu ne?
  • şehir efsanelerine dönüşen olaylar yaşayan büyük yazar. kıçıkırık internet sitesinde popüler olmak için rezil olmayı göze almak için nasıl bir psikolojik rahatsızlık yaşamak lazım acaba.

oldu olacak keşke az bilinenlerden seçseydin be dostum.

https://i.hizliresim.com/ddzj06.png

edit: oğlunun hesabından uydurma olay yazan bir profesör olduğunu iddia ediyor kendisi. 32 yaşında, sözlükte fuckbuddy arayan, bunları yazdığı hesabı da annesi ile ortak kullanan bir evlat sahibiymiş. beynim kanıyordu kaçtım muhabbetten ahahah..

allah kimseyi bu duruma düşürmesin, yazık..
  • ilgi manyağı olduğundan, ilgi çekmek için yalan söyleyen çomaristanlı.

edit: küfürü sildim ama başka tespitlerim var.

tam bir sahtekar vakası burda koş vatandaş.

önce özelden nazik bir mesaj atmış, ismim leyla p tarihlerde öğrenciydim, bu kadar çok yayıldığını bilmeden paylaştım, nick altındaki yazıyı siler misin diye.

neyse baktım o isimde bir doktor yok, dedim yalan mı söylüyorsunuz leyla hanım? olur mu evlenince soyadım değişti dedi. hem aselsanda profesörüm ben, açıklayamam adımı dedi.

dedim dur şu nadide profesörümüzün yazdıklarına bir bakayım, faydalanayım. gördüm profiline. bir de ne göreyim.
    #70584272 güzel profesörümüz 32 yaşında halı saha tutkunu çıktı.
    caps 1

biraz daha faydalanayım dedim, sonra bir anda (bkz: aman tanrım didim)
    #70525517 evlendikten sonra soyadı değişen leyla profesörümüz bir anda erkek profilinde fuckbuddy aramaya başlamış. hem de sakallı falanmış.
    caps 2

her neyse, özetle ekşi sözlük için dev hizmet. profesyonel yalancı, sahtekar bir troll doğuyor sözlük, şimdiden engelleyin.

not: leyla hocam entarileri boşuna silme, hepsini caps aldım, rezil ederim.

edit: ben silme dedim abi/teyze, sen kaşındın.
  • yalancı, dolandırıcı birisi.

olmadığı kişiymiş gibi tanıtıyor, bulunmadığı ortamlarda mekanlardaymış gibi konuşuyor. efsanevi hikayeleri yaşamış gibi anlatıyor. çözemedim şu başlığı açmış;

(bkz: oral seks yapmış kızın meni tadına takması)

bunu da yazmış yaşamış gibi;

sildiği entry

çok garip şeyler döndürüyor anlamadım.
  • çalınan bir hesaptan geriye kalan falanlar filanlar. sözlükte tanıyan bilir beni. ibişler neler yapmış tanrım!!!
  • şifreyi 123456 yaptığında, mail adresini şurada burada paylaştığında bunun gibi hesap çalınmaları maalesef oluyor. sözlükte beni takip eden ve yazdıklarımı bilen arkadaşlarım, halı saha maçına gittiğim, akşamları bira içmeye gittiğim arkadaşlarım beni tanır. aykırı ve bazende engellenesi şeyler yazdığım doğrudur, o konuda yazan arkadaşa katılıyorum.