şükela:  tümü | bugün
  • hayat bir sınav ve ne yazık ki leyla çocuk bu sınavı geçemedi.

(bkz: en'am suresi 59. ayet)
    (bkz: allah istemezse yaprak düşmezmiş)

edit: muhammed'in ölümünden yaklaşık 200 sene sonra dünyaya gelmiş hadisçileri kaynak göstererek dinen sorumlu olmadıklarını kime olsa anlatamazsınız sayın tatlı su müslümanları.
  • kafayi dinle yemislerin oldugunu sandigi, ama olmayan gercek.
    kendi dinini bile bilmiyorsun, 3 yasindaki cocuk dinen henüz sorumlu degildir.
    ruh hastasinin biri, inanan, inanmayan kimsenin basina gelmesini istemeyecegin (aslinda ben artik bazilari icin istiyorum ciddi ciddi, hak ediyorlar) bir iskenceyi 3 yasindaki bir bebege reva görüyor. dinden kafayi yemislerden bir tanesi, cocugun gecemedigi sinavlardan bahsediyor.
    nasil ailelerden geliyorsunuz, ne yeyip icerek bu kafaya ulasiyorsunuz, anlamiyorum ben.
  • provakatör bir yazar saçmalığı. tek bir entrimde küfür etmiş değilim çok yaklaştırdın trol kardeş.

akıl baliğ olmayanlar dinden sorumlu değilken leyla’nın “sınanmış” olması gibi bir durum söz konusu değildir. hadi başka kapıya.

not: başlık başa durumuna karşın ekran görüntüsü alındı.

edit: yok arkadaş hırsımı alamadım yazacağım.

başlık sahibi olan “annie are you okay” rumuzlu boş beleş insanın geçmişine bakarsanız zaten dine yeterince sallamış birisi olduğunu görürsünüz. tüm entrilerine bakmadım ama ateist sanırım. bakın müslümanları gericilikle, ıvırla, zıvırla suçlayan bu kendini bilmez tutup böyle bir saçmalığı ortaya atıp provokatörlük yapıyor üstüne de kendisini müslümanlardan üstün görüyor. hastalıklı zihnini kullandığı tek nokta islama sallamak. halbuki kendisinde bal gibi biliyor sorunun herhangi bir din olmadığını ve temel sorunun insanın kirli iç dünyası olduğunu.

benim tahminim yeni ateist olmuş cahil, okumamış bir zırzop islama karşı fikir bile geliştiremeden ya “bir de ben sallayayım” düşüncesiyle provokatörlük yapıp, aklınca kendi üstünlüğünü ispatlayacak. bağnaz her yerde bağnaz. araştırmasını, okumasını, dinlemesini bilmeyen cahillerden biri çıkmış insanların kutsalıyla alay ediyor. sen ve senin gibiler de dindar görünüp dinle alakası olmayan bağnaz münafıklar da cehennemin dibine batsın...

edit 2: her bağnaz ve cahil ateist gibi kes yapıştırla dini açıklayabileceğini sanan birisi olduğunu da göstermiş kendileri. çocukların sorumlu olmadığına dair ayet istiyormuş provokatörümüz. buyrun şu yazı googledan ilk örnek bakma ihtiyacı bile hissetmiyorum;
    dinen sorumluluk

bu cahile birileri kes yapıştırın hiçbir metin için eleştiri mahiyetinde kullanılamayacağını, bunu yapanın mantık evrelerini kullanmadığından argümanının bir tartışmada ciddiye alınmayacağını anlatsın. bilal’e anlatır gibi anlatmaya özen gösterin lütfen zorlanabilir zira.
  • kafayı allahla bozanların bir türlü kabullenemediği gerçek. düşünsenize küçük bir kız tecavüze uğrayıp öldürülüyor ve siz bunu öylece durup izleyen varlıktan ceza diliyorsunuz. ozaman ne diyoruz, kahhar isminin hürmetine bu mazlumlara bunu reva gören zalimleri kahru perişan eyle ya rabbi.
  • başlık başa kalmaz, yazdığım izin verildiği sürece orada kalacak yani o ekran görüntüsünü silebilirsin, boşuna medyanı meşgul etmesin.

"3 yaşındaki biri dinen sorumlu değildir." diye ne güzel diyorsunuz. keşke bu duyarınızı doğar doğmaz kimliklerine yazılan "islam" ibaresi için de gösterseniz.

tanım: ayet verilmeden hacılarım hocaların deyişiyle çürütülmeye çalışılan iddia.
  • bir adet orospu çocuğu beyanı
  • "3 yaşındaki çocuklar şu şu ayete göre dinden sorumlu değillerdir." demek yerine hakaret etmeyi tercih etmiş insanların birilerini aşağılamaya çalışması ne kadar komik.

halbuki ilk entryde ayetlerle desteklenmiş bir görüş var.

tatlı su müslümanlarının kıvırmaya çalıştığı gerçek.
  • kardeşim lamı cimi yok;
    eksini verdim, şahsına da sövdüm.
    selametle.
  • arkadaş seninki nasıl bir orospu çocukluğudur.

üç kuruşluk aklınla dine laf çakacan. soran olursa ironi diyeceksin.

ben deistim bu çocuk olayları da bunun en büyük sebebi ama bunlar her inançtan, her ırktan, her insanı üzen olaylar.

araştırmalara göre internet üzerinden bu derece trolluk yapan kişiler sadist ve saykopat link

bence sen de fırsatını bulsan bunları yapabilecek bir insansın.