• hep çocuklarınız size gelip bir güzel böyle şeyler yumurtlayacak değil ya? tersi de gayet mümkün.

itinayla kocasından boşanan bir anne. bir dönem yalnızlık ve ardından sevgilisiyle karşınıza gelen bir kadın.

tepkileri genel olarak iki kategoride toplamak mümkün:

a) tuu sana, rezil karı (bkz: vurun kahpeye)
    b) böyle mutluysan sorun yok (uzun bir bocalama ve kabullenme süresinin ardından gelse bile)

a grubu tepkileri çok büyük ihtimalle duygusal ve bazen de düşünsel olarak 13-14 yaş civarında kalmış, yasal olarak yetişkin ama gerçekte "yetişememiş" kişiler verir. sonuç skalası sosyal izolasyondan kadın cinayetine kadar değişken. yaş grubunu özellikle belirttim, çünkü bu yaş altındaki çocukların cinsellikle ilgili (kavramın farkında da olsa) tabu derecesinde bir takıntısı yok ve yeni durumlara daha kolay adapte olabilirler.

b grubu tepkileri ise ideal, arzulanan, zor da olsa hedeflenen gerçek yetişkin tepkisidir. hazmedilmesi bazı kişiler için kolay olmaz ama öncelikli olan sizi karşılıksız seven birinin de ihtiyaçları olduğunu anlamak, ortada zarar gören bir bireyin olmadığını fark etmek (ve hayır, annenizin yatak odasında sizin beklentilerinize göre davranmıyor oluşu sizin zarar görmeniz demek değil), sevgi ve saygı çerçevesinde onun bu şekilde de mutlu olmasından memnuniyet duymak.

(militan bir lezbiyene dönüşüp, karşılıklı strapon takıp xtube kanalı açarlarsa durum oldukça ilginçleşebilir tabi. ama öylesini de görmedim :-p )
  • mantıklı bir hareket anneciğim, ben de düşünmüyor değilim
hesabın var mı? giriş yap