şükela:  tümü | bugün
 • heteroseksüel bir erkek olarak, benim de içinde bulunduğum ruh hali. lezbolar, benim tampon için tehlike oluşturuyorlar mı? hayır. gay'ler oluşturma ihtimaline sahip mi? evet. eee?
 • bu erkeklerin gaylara bakis acisi da tipki elestirdikleri herkes beni sikmek istiyo triplerindeki kezbanlara ne kadar da cok benziyo.
  hayir dostum hayir gayler sizleri sikmek istemiyor. tamam anladik sen butun kizlar hakkin da ne sikilir be diye dusunuyorsun ama o iyyy gayler igrenc diye bahsettigin adamlar senin gibi dusunmuyor.
  aga 2 tane lezbiyen olacak onlari lezbiyenlikten ceviririm diye bahsettigin lezbiyenlikte o sekilde islemiyor. ayrica lezbiyenler napsin senin pis çükünü. kezbanlari sikmekten sex tanrisi ilan edilmissiniz herseye muhalefetsiniz. yari homofobikliginizi sikeyim.
  sana layik olan yatakta malak gibi yatan kezban kizimiz sen git onu becer.
 • kadınlarda tersini sever.(bkz: fujoshi)
 • olum lezbiyen. kadın yani hem de iki tane. ne güzel iki çift meme iki göt her şeyden çifter çifter. kurban olduğum allah'ım. çok güzel ya. desteklemeyelim de asalım mı n'apalım ne istiyosunuz?
  öteki tarafta da benim gibi iki tane adam öpüşüyo yalaşıyo bilmem ne yapıyo. yani rrica edicem. devlet buna bi şey yapması lazım artık.

  hav hav hav.