şükela:  tümü | bugün
  • şu ana kadar yaptığım bütün siparişleri sabah saat 10 gibi yapıyorum öğlen saat 13 gibi teslim ediliyor . genel fiyatlandırma aşağı-yukarı çiçeksepeti.com hariç aynı aralıkta olan meyve sepeti kek buketi siparişleri için bulunmaz fırsat bence . adamların reklamını yapar gibi oldum ama hak ediyorlar kanımca .
    linki

firmanın tek negatif yönü dağıtım gerçekleşen sipariş bilgisini göremiyoruz . teslim edildiği halde dağıtım aşamasında diye bilgi veriyor ki bu da çözülebilecek problem gibi duruyor .
  • sevdiğinize yemeli, kemirmeli hediyeler gönderebileceğiniz güzel site.

kullandığım süre zarfında hiçbir problem ile karşılaşmadım. vodafone kullanıcılarına indirim sağlaması da cabası.
  • vodafone için 75 tl ve üzeri alışverilerde 25 tl indirim veren online alışveriş sitesi.

hep çiçek sepeti'ni kullanırım bu tip işlerde. şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama şu indirimden sonra bugün ilk defa sipariş verdim buradan. bakalım ne olacak, beklemedeyiz.

sonuç : olumlu.
  • siparişinizi "kendi arabamızla getiriyoruz" diye 10 tl ilave ücret isteyen şark kurnazı site.

örneğin izmir'de (nereden akıllarına gelmişse) teeeee bayraklı'da bir şubeleri var (izmir'de başka şube de yok bu arada). o da "kurtarmıyo ağbiey" diye siparişi başka semtlere götürmüyor, iyi mi. yani 10 tl versen de olmuyo. ağbiey'e de atıcan bi 20'lik.

daha ücretsiz kargoyu icat edememişsiniz!

50 tane kek'e 125 tl + "kendi arabanızla şey ettirmece" filan, sonuç: sıfır ağbiey.

bu arada sitede bir üründe resimde çilek ananas filan görürsünüz, aman aldanmayın. "mevsimi değil" diye yerine kek'i yapıştırıyorlar.
  • kesinlikle tavsiye etmiyorum. alışveriş yapmayın buradan. sıfır kurumsallığa sahipler. çağrı merkezini aradığınızda mahalledeki bakkalla konuşuyormuş izlenimine kapılıyorsunuz. utanmasalar "efendim" diye açacaklar telefonu. bir çağrı merkezi görevlisi düşünün ki telefonu açtığında adını söylemiyor.

anneler günü için tam 5 gün önceden kek buketi siparişi oluşturdum. "saat 12'ye kadar teslimat" seçeneğini seçtim ki alma sebebim buydu zaten. anneler günü geldiğinde tabii ki söz verdikleri saat aralığında getirmediler siparişi. çağrı merkezini arıyorum "özel günlerde aksama yaşanabıilir" cevabını veriyorlar. o zaman bana neden "12'ye kadar teslimat." seçeneğini seçtiriyorsunuz diyorum. yine papağan gibi aynı cevaplar. bir iletişim kurmak mümkün değil karşıdakiyle. temsilci değil hazır cevap veren robot var karşında.

12'ye kadar gelmesi gereken sipariş 16.00'da geldi bu durumda zaten hiçbir önemi kalmadı olayın çünkü annem evde değildi artık. getirdikleri kek buketinin sitedeki görselle de alakası yoktu. sepeti dandik saçmasapan bir şeydi. ayrıca paketin üstüne sevk irsaliyesinden tutun da bilumum reklam broşürü zımbalamışlar. reklam panosu mu hediye paketi mi belli değil.

bir daha asla...