şükela:  tümü | bugün
  • sms yolu ile spam mesaj gönderen bonnyfood çakması firmadır.
  • bonnyfood çakması firma değil, bonnyfood'un ta kendisidir. bonnyfood kapanmıştır. geriye sadece tanındığı adı ve domain'i kalmıştır.

bilip bilmeden atmak da böyle bir şey işte. gir bak bonnyfood sayfasına, bi ürüne tıkla, bi iletişim linkine falan tıkla, ne çıkıyor karşına.
  • sevgililer gününde beni üzmüş firmadır.

edit : en azından özür dileyip para iadesi yapacak kadar da insaflı firma imiş.
  • 2014 sevgililer gününde beni de üzmüş artı gerçek dışı bildirimde bulunarak üstüne üstlük beni yanıltmış bir firmadır. bir çok banka ve kalburüstü firma ile kampanyalar düzenlemiş olması sebebi ile güvenilirdir diyerek bunları tercih ettim. artı bonnyfood devamı olduğu için de daha güvenilir buldum.
    * öncelikle siparişimi 14 şubat öncesinde verdim. dolayısıyla yoğun olacağını düşündüğüm bir günde ön sıralarda yer almak istedim.
    * siparişim gelmedi. burası beni üzen kısım.
    * siparişi verdikten sonra, çok kötü bir sipariş takip ekranı olduğunu farkettim. bu zaten bende bir şüpheye neden olmuştu. gün içerisinde sanırım saat 14:30 gibi siparişi kontrol etme arayüzünde, sipariş durumu "üretim aşamasından" "teslimat aşamasına" getirilmişti. doğal olarak ben bu durum kodundan sipariş teslim edilecek olarak düşündüm. burası da gerçek dışı bildirim ile yanıltılmam oldu.
    * artı telefonları sürekli meşgul. bilgi alacak kimse yok. yani insaflarına kalmış durumdasınız.
    * sanırım beni 15 şubat'ta aradılar. ne bir özür ne de başka bir sözle, "siparişiniz ulaştırılamadı, yeniden gönderim mi yoksa para iadesi mi istersiniz" dediler. 3 iş günü içinde hesabımıza iletilecekmiş.

bir meyve sepeti için 100-150 tl gibi bir rakam alıyorlar. bence pahalı. ama bu sektörde ortalama fiyat bu diyerek tamam diyorsunuz. ama yoğunluğun olacağı kesin bir günde, siparişiniz yerine ulaşmıyor. allahtan eşim, çok bozulmadı. doğal olarak kendi adıma bir daha kullanmayacağım. kötü müşteri, yaşadığı sıkıntıyı daha çok ifade eder mantığı ile ben de gelecek nesillere kötü bir deneyimimi paylaşayım istedim.
  • bonnyfood'un yeni adi. siparis teslimatinda herhangi bir gecikme yasamadim. aksine, 17:00'a kadar olan secenegi isaretlememe ragmen 12 gibi ulasti. tabi yogun gunlerde nasil olur bilemem. sorun su ki, kek ve cikolatalari ismi gibi lezzetli degil. dolayisiyla bir daha tercih etmem. daha pahali ama kaliteli versiyonu için (bkz: betie's)
  • bonnyfood a girdim buraya yönlendim, büyük ihtimal yeni adresleri...

neyse sadede gelelim... anneler günü olması dolayısıyla kırşehirdeki anneme buradan bir sepet göndereyim dedim, baktım kırşehir şubeleri mevcut, gün içi göndeririz diyorlar... saa 14:00 gibi hemen bir paket seçtim saat 17:00'ye kadar teslim seçeneğini de işaretleyip verdim siparişi... tam zamanında saat 17:00 gibi mesaj geldi alıcıya verilmek üzere aynı adresteki birine bırakıldı diye... nasıl yani deyip annemleri aradım, bizimkiler dışarıdaymış komşuya bırakın demişler, annem sordu ne gönderdin falan diye ama gidince bakarsın dedim... tam zamanında çok kısa sürede ulaştırdıkları için ayrıca bir teşekkür ediyorum kendilerine.

daha sonra bizimkiler almış paketi komşudan, komşular paketine görünümüne hayran olmuşlar annem komşulara karşı biraz havasını atmış :) onlarla da paylaşmış, onlardan çok olumlu yorumlar gelmiş :) daha sonra annem aradı annemin sesinden anladığım kadarı ile çok çok mutlu olmuş :) babam bile anneni bu kadar mutlu görmedim dedi :) çok ilginç bildiğin çilek ama çikolatalı :)

küçük ama güzel bir hediye ile bir kişiyi çok çok mutlu etmeme ve o kişinin de benim için tartışılmaz bir önemi olduğundan onun mutluluğu beni de fazlasıyla mutlu etmesine sebep olan lezzetlihediyeye çok çok teşekkürler :)
  • kek, şeker, draje, truffle, ve kurabiye-meyve çiçeklerini orataya çıkaran firma.hepsi benim bebeklerim.
    gerek kendi siparişlerimde, gerekse arkadaşlarımınkinde herhangi bir teknik aksaklık göremediğim ve son siparişim anneler gününde olmasına rağmen tam istediğim zamanda(not olarak belirtmiştim) anneme hediyesini ulaştıran yaratıcı şirket.
  • kurabiye çiçeğini hediye olarak aldığım, tadından, görüntüsünden memnun kaldığım firma.
  • burada yazan diğer yazarlarla aynı ürünlerini mi yedim diye şaşırdığım firma. arkadaş bildiğin 5. kalite çikolatayı basmışlar ürünlere, buna mı ayılıp bayıldınız? frutation 'ın olmadığı yerdeki abdurrahman çelebi'dir.
  • bugün iki siparişimi de kusursuz bir şekilde teslim eden firma. çalışanlarıda çok ilgili kişilerdi. izmir şubesini kesinlikle tavsiye ederim.