şükela:  tümü | bugün
  • liseye yeni başladığım ve inci sözlükte üçüküncü nesil yazar olduğum yıllarda v for vendetta filmini izlerken aklıma gelen ve çeşitli mecralarda kullandığım isimdir.

bu entry'nin yazıldığı tarihte de liseyi yıllar önce bitirmiş durumdayım.

adıma bakarak "sözlük çoluk çocuk doldu ya" diyecek andavalların olduğunu tahmin ettiğim için şimdiden belirtme gereği duyuyorum.

bu arada komünist, sosyalist, chp'li, humanist olmadığım veya herhangi bir sol görüşü desteklemediğim; hatta bu saydıklarıma karşı bir duruş sergilediğim için yakın zamanda aktroll ilan edilmem olasıdır.

tanım: her gün ekşi sözlük okuyan, haftada birkaç defa yazan gaziantepli, atatürkçü, özgürlükçü* suser.

ekleme:
    bu başlık orospu çocuklarının istilası altındadır.

benim adim khan bir aktrolldür, nick altını okursanız aktroll olduğunu belirten onlarca entry göreceksiniz.

babası anonim scott mary ise bir pkk üyesidir, aynı şekilde nick altını okursanız pkk üyesi olduğuna dair onlarca entry göreceksiniz.

tatlı su hümanisti amaterasuu'nun ne olduğu belli değil, herkes nick altında "döl israfı" ve "uçurulması gereken yazar" diye bahsetmiş. sanırım ondan nefret eden tek kişi ben değilim. zaten insanlara "sen kızsın" diye hakaret etmesi kalitesini gösteriyor, oysa ki kadın olmanın utanılacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

beni sevmeyen üç yazardan birinin aktroll, birinin pkklı, birinin pembe götlü hümanist olduğuna bakarsanız ne kadar düzgün bir yazar olduğum konusunda bir kanıya varabilirsiniz.
  • başkalarının nickaltına küfreden henüz inci sözlük psikolojisinden kurtulamamış bir ergen.
  • şahsıma pkk üyesi diyerek hedef göstermeye çalışan gerizekalı yavşak.

hala daha pkk destekçisi olduğumu iddia edip başlığıma yazılanları kaynak gösteriyor. pkk destekçisi demelerine neden olan konulardan bazıları

seyit rıza
    selahattin demirtaş
    hdp

hahaha siz su katılmamış salaklarsınız.

ha başta pkk üyesi deyip daha sonra pkk yandaşı diye çevirmesi de ayrı komik olmuş.
  • ergen olduğu her halinden belli olan liseli. bir de eleştirilere cevap yetiştirmeye çalışmış. yukarıdaki entryi girince özelden küfretmiş. böyle samimiyetsiz biri.
  • internet cafelerde cs oynayarak hayatına erkek olmaya devam eden aslında bir kız yazardır. bireysel silahlanmayı gerekli görüyormuş arslan parçamız.