şükela:  tümü | bugün
  • tüketici hakem heyetinin kararına uymayarak geciktiren firma. ayıplı olan çamaşır makinesinin değişim prosedürü kapsamında ürünü aldık-ürünü kargoladık-karar çıktı vb açıklamalarla değişimi sürekli aksatan firma. arayıp derdimizi anlatıyoruz yasal haklarınızı kullanabilirsiniz diye kenara çekiliyorlar. benim için büyük hayal kırıklığı olan firma. çok büyük hayal kırıklığı.

son tanım: hakkında rezalet başlığı açacağım firma.
  • yaklaşık on yıldır kullandığım laptobumun markası. tank gibi. bir kere harddisk'ini değiştirttim, bir kere de fanını. onun dışında şu ana kadar kullandığım en iyi laptop. artık türkiye'de bilgisayarları bulunmuyor sanıyorum.
  • ekranı çatlamak için bahane arayan televizyonları üreten firma.
    ekranlar o kadar hassas ki, yanından hızlı geçseniz kırılıyor. bir süre yanından geçmeseniz dahi kırılabilir neden geçmiyorlar diye. ayrıca servis + yeni ekran fiyatıyla aynı kalitede iki tv alabilirsiniz.
  • +3 yıldır telefononu,
    +1.5 senedir 49" smart tv'sini kullandığım

ve bu hafta itibariyle kurutmalı çamaşır makinesini de kullanmaya başlayacağım marka.

ben şimdiye kadar problem yaşamadım.
    yalnız sanırım geçen seneden beri devam eden kriz dolayısıyla lg premium mağazaları çoğu avm'den çekilmiş. benim araştırmalarıma göre teknolojik olarak dünya devlerinden biri. koreli değilde alman markası olsalardı bugün bosch'u beyaz eşya sektöründen silmişlerdi.

edit:
    tv'yi aldığım zaman 2 defa kargodan sorunlu ürün geldi. 2 seferde hiç problem çıkarmadan 1 hafta içinde değişim yaptılar hatta en son gönderdikleri ürün almadan 1 ay öncenin üretimiydi.
  • lg firmasına ait bir led tv aldım. kargo ile geldi. teslim aldım. servisi çağırdım. televizyonu kutusundan çıkardık ne görelim, panel kırılmış. tutanak tuttular. kargo hasarı yazdılar ancak kargo hasarı yok. diyorum ki kargo kutusunda bir iz vb yok neden böyle yazıyorsunuz, servis beni ikna etmeye çalışıyor bak iz var diye. en son fotoğrafladık kargo hasarı diye rapor tuttu ben imzalamadım. televizyonu değiştirmeyeceğiz diyorlar. sonra internette araştırdığımda onlarca benzer şikayet olduğunu gördüm. lg pişmanlıktır almayın aldırtmayın. gelişmeleri editleyeceğim.
    edit:n11 sağolsun sorunumu çözdü, lg konusunda fikrim hala aynı
  • lg tv 42 la 620s sahibiyim.
    3d sinden herşeyine var zamanın en makul ve f/p ürünüymüş ama çok yıllar geçmesinden dolayı web tarayıcısı artık demode kaldı ve smart özelliğide öyle eskidiği için birçok uygulama ve yenilik gelmiyor.

bir güncelleseler şu iki sorunu tv bir anda 0 gibi olucak ama zor.

ha şimdi en önemli iş ve uygulamaları yapıyor tabi (youtubedan tivibuya netflixe) tarayıcısıda çalışıyormu çalışıyor ama neden daha iyi olmasın be lg.
  • ces 2020 fuarında sergilenen lg yenilikleri.
  • led panel değişimine 680, servisle birlikte 760 lira talep edilen tv üreticisi. tv modeli 42lb580n.
  • kimine göre teknoloji, kimine göre plastik enjeksiyon granülü üreticisi.