73 entry daha
  • pil ömrü nedeniyle diğer tüm android seçeneklerden daha çekici duruyor ancak android telefonların geneline yayılmış kalitesiz hissi bunda da var, dış görünümde htc one tek mantıklı android telefon sanırım ancak telefona bakmaktan ziyade cayır cayır kullanıyorsanız lg g2 iyidir.
  • gayet güzel telefon ama bir nexus 5 değil. esas derdi pil ömrü olan bir insanın da gidip nexus 5 alması mantıklı değil sanıyorum zira pil konusunda iddialı değil. pil ömrü uzun iyi bir telefon almak isteyenlerin alabilecekleri bir kaç telefondan biri.

android güzel bir şey değil ama tahammül edilemez bir şey de değil, ios7'den sonra kolaylıkla alışabiliyorsunuz, ekran büyüklüğü ve pil ömrü nedeniyle de gayet mutlu oluyorsunuz. adapte olmanız da 2-3 günü geçmiyor.

fotoğraf kalitesi gayet iyi, gece çekimlerinde memnun kalmadım ama özel bir ayar yapmadım henüz, gece çekim modu filan var, kurcalamak lazım.

arkada tam ortaya konmuş düğmeleri kim akıl ettiyse artık, neden bugüne kadar başkasının akıl etmediğini de düşündüler mi acaba, onu sormak lazım. bence en kötü özelliği o.

bazı yazılımsal özellikleri kendine özgü, androidde yok, onları iyi yapmışlar, mesela tek elle kullanım modu var, büyük ekranlı telefonda tek elle klavye kullanmayı kolaylaştırıyor.

şu an iphone alırım ama sürekli kullanıyorum pil ömrü filan diye soru işareti yaşıyorsanız, bunu alın. galaxy serisi ilk çıktığından beri kalitesiz malzeme, kötü işçilik, dokunmatik ekranın nispeten başarısız olması sebeplerinden benim için bir seçenek olmamıştı, onunla kıyaslamıyorum bu sebeplerden.
  • android'in amatörü eğlendiren yapısı yüzünden ve aşırı büyük ekran nedeniyle tek elle kullanım zorluğu yaşadığımdan kullanmayı bıraktım. yine de gayet iyi bir telefon. ama android işletim sistemi gerçekten zamanı bol olan insanların kullanabileceği bir şey. sabahtan akşama kadar telefonun ve programların nasıl çalışacağını ayarlamakla zaman geçirmek isteyen insanlar için birebir. telefonunuza ayırdığınız vakti telefonu ayarlamakla değil de kullanmakla geçirmek istiyorsanız ios tercih edin.
808 entry daha
hesabın var mı? giriş yap