• an itibariyle 656 mb'lık bir güncelleme aldı. şu anda iniyor. açıklamadaki bir maddede 'android os yükseltme' yazıyordu.

(bkz: allahım sana geliyorum)

edit: android 5.1.1'den 6.0'a yükseldi. yerim seni lg.
  • ocak ayında yayınladıkları güncelleme ile bataryasının sen doldur ben içeyim modunda çalıştığı akıllı telefon

not: abuk subuk uygulamaları geçtim whatsapp haricinde uygulama bile yüklü değil
  • neredeyse 2 yıldır kullanıyorum. şarj sorunu yüzünden iki kez teknik servise gittim ve garanti kapsamında, ücretsiz hallettiler. memnun musun derseniz hafızasının ve bataryasının düşüklüğü biraz pişman etti diyebilirim.

garantisi bitmek üzereyken biraz custom rom bakayım dedim. fakat bir tane bile custom rom yapılmamış bu telefon için. aynı şekilde custom recovery de yok. rootlamak için birkaç yöntem görmüştüm ama rom olmadıktan sonra gerek duymuyorum.
  • lg'nin orta segmentteki yeni modeli.

özellikler:

snapdragon 615 işlemci,
    5.2 inch full hd 423 ppi ips ekran
    8 gb dahili, 1.5 gb ram
    2.300 mah kapasiteli bataryaya sahip.

arkadaş lg inat etti, orta seviyedeki telefonlara 16 gb hafızayı çok görüyor.
    ayrıca hala 8 mp kamerada diretmek nedir arkadaş ya.

sony xperia c4 daha iyi seçenek bunun yanında.

edit: cihazın latin amerika'da satılan versiyonu 13 mp kameraya sahip olacakmış

gsmarena lg g4 beat
  • telefonu bende kullanıyorum lg g2 almak mantıklı olabilir aslında. bu telefon 16gb hafızası olsa 13mp kamerası da olsa süper olurdu normal kullanım için ideal bir telefon (bataryası 3000 olsaymış keşke) (bkz: toplama telefon)
  • almayın, aldırmayın.

anneme ihtiyacı yok zaten diye aldım bunda bile pişman etti.
  • dahili hafıza haricinde neredeyse hiç problem çıkarmayan, yaklaşık 3 senedir kullandığım telefon. root atmadan da dahili hafızayı arttırabilirsiniz tabii telefonu her yeniden başlattığınızda reddit gibi bazı uygulamaları silinmiş bulabilirsiniz. bunun yerine format atmak daha mantıklı. zaten sosyal medya kullanımı azaltırsanız büyük alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. yok "ben instagram, facebook kurduyum. bir telefonda olmazsa olmazım popülist uygulamalardır." derseniz, üzgünüm bu telefon kesinlikle size göre değil. cache'leri de düzenli aralıklarla temizledikten sonra yıllarca hızını kaybettirmeden kullanabilirsiniz telefonunuzu. nitekim minimalistik, temiz bir kullanıcı olarak hala ilk günkü gibi çalışıyor benimkisi. tasarımı da gerçekten hoş, döneminin ilerisinde. vizyoner.
  • telefona bin liradan fazla vermeyi gereksiz bulanlar için güzel bir telefon. ekranda lg kalitesini göstermiş. tasarımına zaten diyecek bir şey yok. alırken en çok bu iki özelliği ilgimi çekmişti.

3 aydır kullanıyorum ve rahatsız olduğum tek konu depolama alanının 8 gb yani az olması. temel sosyal medya uygulamaları, birkaç fotoğraf düzenleme uygulaması ve star wars commander kurulu. sürekli depolama yetersiz uyarısı alıyorum.

sürekli elinde telefonla oynayan tipler için şarjı yeterli değil. onu da söylemek gerek. bunlar dışında gayet hoş ve sorunsuz bir telefon.
  • uygulama güncellemelerinden ufak bir uyumluluk yaması ile 252 mb'lık bir yazılım güncellemelesi aldı.
  • 206.31 mb'lık bir yazılım güncellemesi daha geldi. lg daha telefonu unutmamış.
hesabın var mı? giriş yap