şükela:  tümü | bugün
  • el feneri bile olmayan telefon.
    hakikatten öyle.
    dumur, şok, nutuk tutulması oldum.
    videolu araması da yok.
    sesi iyi.
    ebatları büyük ve ön cebe kılıfsız girer.
    ağırlık hafif.
    özellikler pek yok, yani hevesle alırsınız iyi güzel içeriğe girince '' hayret ya bu mu lg g4 stylus üff '' deyip verdiğiniz paraya acırsınız.
    hızı iyi.
  • üretimden kalkmış.
  • öz abisinin hastalığı olan bootloop sıkıntısı ırsi olmayan ve sahibinin başını ağırtmayan modeldir.
    kullanıyorum. şükür şimdilik sorun yok.
    bir şey olursa editlerim.
  • geçenlerde hepsiburada dan indirime 699 tl ye aldığım telefon.(bkz: 700 liradan 500 liraya)(bkz: tablet reis)hepsiburada dan bahsetmek gerekirse, telefon iki gün gibi kısa bir sürede elime ulastı. lakin müşteri hizmetleri sıfır. telefonu ilk sipariş ettiğimde, annem ekranının büyük olduğunu söyleyerek (5.7') başka telefonlara da bakmamı söyledi. bendesony xperia m4 aqua yı beğendim. daha kargoya verilmemiş ürünü internet sitesinden iptal edemedim(iade başlıklı bilgilendirme yerinde iptal butonu var diyor ama ben bulamadım) ve müsteri hizmetlerini aramam gerekti. konustuk hallettik iptal olduğunu soylemisti ama velakin iki gun sonra olanlar oldu. aradigimda ise baska birisi boyle birsey olmadigini soyluyordu böyle boktan bi musteri hizmetleri işte.

neyse telefon geldi annem beğendi geri iade etme gereği duymadık, aslında uğraşmakta istemedik. telefonu anneme vermeden önce kendi çapımda biraz inceledim. özelliklerinden bahsedecek olursam; 700 tl için söylüyorum f/p olarak alınır. piyasa değeri 800-900 tl olan telefon. indirimde olmasaydı alır mıydım hayır. (bkz: manyak mısın) ekranı büyük, yukarıdaki arkadaş flaşı yok, telefonda hiçbirşey yok falan filan demiş. telefonun kurulumunu yaptıktan sonra direk lg nin uygulama güncellemeleri falan geldi. flaşı kendim indirdim gerekliyse o da... arka kamerası 13mp diyor ürün tanıtımında abarttığı kadar değil. ön(özçekim) kamerası 5 mp, beğendim. en azından pikseller belli değil. kalemi var. cihaz hafızası 8gb ki bu bence telefonun ramiyle birlikte en kötü özelliklerinden biri(allah tan sd kart girişi var). zaten telefonu ilk açtığında güncellemelerle birlikte 6gb boş alan direk 3gb ye iniyor ki, soğuttu beni. işlemci kapasitesi 1,2 ghz quad core
    ram kapasitesi 1 gb ram. normal bir kullanıcıysanız(yanı oyun oynamam ben fotoğraf ceksin arasın, bazı küçük oyunları kasmadan oynatsın diyorsanız) bence yeterli. asphalt 8 i indiripte kasıyor diyorsan bu telefonun hatası değil kusura bakma da senin dangalaklığın. almadan önce özelliklerine bakarak alacağınızı düşünüyorum çünkü. pil ömrü 3000 mah, buda telefonu çekici yapan bir özellik. normal kullanımda 2 gün bilemedin 3.günü bile zorlayabilir. parlaklığını beğendim. sesi de güzel. kutu içeriğine bakarsak, şarj aleti dandik birşey. kulaklıkta bir özellik var. sanırım birbirine dolanmasin diye yapmışlar, mıknatıs var. birbirine yakınlaştırınca yapışıyor. kulak içi seviyorsanız üzgünüm 40 tl falan vereceksiniz çünkü kulaklığı kulak dışı. aklıma geldikçe editlerim. alınabilinir bi telefon mu derseniz, indirimli bulursanız kaçırmayın, yaşınızın eri biriyseniz, oyun oynamam diyorsanız da kaçırmayın. ama 900 tl ye daha iyi telefonlar bulabilirsiniz. hatta 2-3 hafta dışarda yemezsiniz direk (bkz: lg g4) alırsınız.

12.06.2016 tarihinde yazılmıştır.*