şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kamera yerleşiminin değişmesi ve çentik beni üzmüştür. ha bir de parmak izi okuyucusu tuş görevi görmeyecek diyorlar :/

  görsel olarak ortalama bir telefon, çok daha şık olabilirdi.

  muhtemelen en büyük satış noktası yine kamerası olacak.
 • lg g7'nin yeni adi.

  piyasada yillardir bilinen uygulanan $eyleri sanki bir ilkmi$ gibi susleyip pazarliyor ya, ben ona bitiyorum. boombox hoparloru olacakmi$. boxlar kaliteli baslar booom! bas gaza lg bas gaza!

  haber: https://www.androidauthority.com/…inq-sound-860087/

  hemen prior art bir iki patent:
  benq: https://patents.google.com/patent/us20050190941
  nokia: https://patents.google.com/patent/us20170208162a1/

  ulan iphone 7/8'de bile ahizedeki hoparlorde bu tur yontem kullaniliyor zaten. ko$elerdeki arka hacme sesi ileten tel orgulere dikkat!:
  https://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/…brkurmo3rlyt

  ne diyem, thinq slightly different!
 • lg v30 piyasadayken elimi sürmeyeceğim telefon.
 • lg v40 piyasadayken elimi sürmeyeceğim telefon.

  lg v10, v20, v30 hep lg'nin ayni sene cikan muadili g serisi telefonlarindan daha iyi telefonlar oldu. bu sefer de bir benzeri olur buyuk ihtimal. v40'i gormeden g7'ye bula$mayin derim.
 • çentiği, güç tuşu, kamera ve flaşıyla sensörlerinin konumlandırması ile beni üzen telefon.
  geri kalan her şey ok, kamera ve ses olayları süper, ama yine de v serisinin gölgesinde kalan bir telefon olmuş.
  alınırsa kamera ve ses özellikleri için alınır.
 • ghost screen , boot loop gibi problemlerle uğraşmamak için bulaşılmaması gereken akıllı telefon modeli.
 • körü körüne eleştirmenin anlamsız olduğu telefon modelidir. g5'ten sonra lg anakart dizaynında bakır sıcaklık ileten hatlar kullanmaya başladığı için ne g6'dan ne de v30'dan her telefon firmasından gelen sayılardan fazla sayıda şikayet almadı. ezber konuşan arkadaşlar bi zahmet arama motorlarını kullanıversinler. zamanında yazmışız zaten burada

  tasarım olarak bana mı öyle geldi yoksa reyiz olarak bilinen g2'yi biraz andırıyor mu ne?

  (bkz: heat pipe)
 • aldığım sıfır g4'ün daha 5 aylıkken boot loop olması nedeniyle değil lg'den telefon almak daha kapısının önünden geçmem. azalarak değil birden bat lg.
 • lg'nin g2 modeli ile zirvede bırakması gerektiği ve yüzde doksan yine bootloop, ghost screen'lerin forum sayfalarını süsleyeceği yeni telefonu olmuş.
 • her şeyi yerli yerinde olsa da kendi karakterinden fazla ödün vermiş görünen akıllı telefon. daha iyi bir geniş açı kamerası ve nihayet rezalet olmayan bir ön kamera, v serisinin en önemli özelliklerinden biri olan quad dac, kablosuz şarj, stereo hoparlörler ve boombox ayarında bir harici ses özelliği ile geliyor. ama lg ile özdeşleşen ve neredeyse her markanın taklit ettiği 'arka taraftaki güç düğmesi' olayının terk edilmesi, ekranın çentikli olması gibi değişiklikler lg fanları tarafından nasıl karşılanacak bilmiyorum.
  lg nihayet işlemci seçimini 1 yıl geriden takip etmeyi bırakmış, bu güzel. 3 kere kullanıp bir daha kullanılmayan siyah-beyaz veya telefoto kameraları yerine geniş açı kamerası kullanmaya devam etmesi de takdir edilesi. ama lg neredeyse bir yıldır amiral gemisi çıkarmıyor ve piyasa halihazırda çok rekabetçi olmuş durumda.
  özellikle tasarım olarak çok benzediği huawei p20 pro ile yarışamayacak gibi görünüyor.
  şimdi g2, g3, g4, g5, g6, v10, v20 filan düşünüyorum, bunların hepsi kolaylıkla diğer cihazlardan ayırt edilebilen cihazlar. ama v30 galaxy s8'e fazlasıyla benziyordu; bu da p20'ye fazla benziyor. mevcut marka imajını düşünürsek, diğerlerinden farksız cihazlarla lg zor toparlanacak gibi görünüyor.
  gerçi ben şahsen beğendim, lg v30 almazsam bunu alırım muhtemelen.

  bir de yapmayın etmeyin, lg'nin son üç yılda ürettiği hiçbir akıllı telefonda bootloop filan yok.