şükela:  tümü | bugün
  • lg'nin kablosuz ses sistemi cihazlarına genel olarak verdiği isim diyebiliriz. ancak bundan daha fazlasını ifade ediyor.

music flow özelliğine sahip tüm ses cihazları birbirine kablosuz olarak bağlanabiliyor. ayrıca bu bağlantılar ios ve android de yer alan lg music flow uygulaması ile kontrol edilebiliyor. evinizdeki kablosuz ağa bağlı hoparlörleri telefonunuzdan tek tek açıp kapatabiliyorsunuz.
    bunların yanında kablosuz hoparlörleri birbirine bağlayarak stereo hatta surround sesler alabiliyorsunuz. örneğin lg tv nize kablosuz bir 4.1 soundbar alıp 2 adet kablosuz hoparlörü bu soundbara bağladığınızda sistem otomatik surround mode a geçiyor. ayrıca hoparlör sayısını 50 ye kadar artırabiliyorsunuz.
    kendim de evde lg sh7 soundbarı kullanıyorum ve bu sistemi iki tane lg h3 kablosuz hoparlör ile geliştirmeyi planlıyorum.

evinde kablo kalabalığı ile uğraşmadan, zahmetsizce ve çok da bütçeyi zorlamadan bir ses sistemi kurmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
  • almayı düşünenlerin, aldığında pişman olmayacağı aksine beklenenden fazla memnun kalacağı atom karınca. küçük gövdesine rağmen ses kalitesini bozmadan yüksek seslerde bile kaliteli müziği size dinletebilendir.

iki hoparlörü lg musicflow uygulamasıyla birbirine senkronize ettiğimde ise daha önceden aldığım soundbardan daha kaliteli sese sahip olduğunu farkettim. fiyat performansta kesinlikle rakiplerine göre yüksek orana sahip.