şükela:  tümü | bugün
  • lg'nin taşınabilir bluetooth hoparlörü. fiyatı 220-300tl arasında değişiyor, kipa'da yakalarsanız 149tl ye alabilirsiniz.

el kadar olmasına rağmen o kadar sesi neresinden çıkarıyor hala çözemedim. 2 tane hoparlör'ü senkron edip stereo müzik dinleyebiliyorsunuz, aynı anda iki cihazı tek hoparlöre bağlayabiliyorsunuz.

üzerinde play/pause tuşu, ses tuşu ve bluetooth tuşu var. play tuşuna hızlı 2 tıklamayla şarkı atlıyor, usb üzerinden 2.5 saatte şarj oluyor, 12 saat yaldır yaldır müzik dinleyebiliyorsunuz. sanırım uygulaması da var, eq ayarlarını uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz (daha denemedim)

fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün, azcık ağır 600-700gr kadar.

http://www.lg.com/…nt_en/hi-fi-systems/lg-p5-np5550
  • baya bi memnun kaldığım ürün bu fiyata daha iyisi olduğunu sanmıyorum. öncelikle teknosa,mediamarkt da fiyatı 300-350 tl arası değişiyor ben kipa dan 149 tl ye aldım,kampanya oluyor takip edebilirsiniz. cihazın şarjı çabuk doluyor (ortalama 2-2.5 saat) ve 10-12 saat çalma süresi veriyor bence en iyi özelliklerinden biri de fazladan kişi bağlanabiliyor olması ikidebir sen çık ben bağlanayım sorunu ortadan kalkmış oluyor. ses seviyesine gelince bass,tiz seviyesini çok iyi veriyor evde son ses dinlendiğinde bütün eve yayılıyor müzik .ürünü tavsiye ederim 10/9
  • an itibarı ile bimlerde 49.75 tl ye satılmaktadır.
  • np5550wg ürün kodu ile satılmaktadır. bir de np5550b olanı var, siyah renkli. vatan bilgisayarın kampanyası ile 129 tl gibi bir fiyata almıştım. canavar gibi ses vermektedir.
  • geçen sene bimden 50 tl ye, hepsiburadanın yıl sonu kampanyasından 99 tl ye satın alınabilmiş bluetooth hoparlör. gel gör ki şimdilerde 475 tl nin altında bir fiyata bulmak neredeyse imkansız. paladyuma mı endekslidir nedir anlamadım.
  • haftalardır aradığım, insanların bim'den migros'tan 49 tl'ye, vatan'dan 129 tl'ye aldığı, ve şu an sıfırı 495 tl olan hoparlör.

arkadaş ben anlamadım bu kadar fazla kişi bu kadar ucuz fiyattan aldığı halde şu an nasıl böyle yüksek fiyatlara satılıyor bu ürün. neye göre yükseldiğini o kadar merak ettim ki. çünkü hem dolar'a hem euro'ya hem bitcoin'e endekslense anca bu kadar olur.

bu ürün hep içimde ukde kalacak.