şükela:  tümü | bugün
 • lg g4 kullanıcısıydım, malum tüm seriler bozuk ve anakart hatası veriyor. 2000 tl vererek almış olduğum telefon ocak ayında içindeki kişisel verilerimle birlikte hakkın rahmetine kavuştu. iş bundan sonra başlıyor. telefon kapandı bir daha açılmadı hiç vakit kaybetmeden 19 ocakta izmir lg teknik servisine götürdüm. günler geçti haftalar geçti ses yok. lg yi ararsın açmaz, teknik servis açmaz. ha yapıldı ha yapılacak 25 iş günü oldu. bana yeni telefon önerdiler . kabul etmeyerek tüketici hakem heyetine başvurdum. üzerinden mevsimler geçti. 12.08.2016 tüketici hakem heyetinden posta geldi. iadesine karar verildi diye.

  12 ağustos tarihinden beri her gün lg yi arıyorum. her saat ama. açmıyorlar telefon meşgul çalıyor. genel merkezi aramaya çalışıyorum açmıyorlar. mail atıyorum dönmüyorlar. neyse bir gün açtılar, ödemelerle ilgilenen arkadaş yemekte yarım saat sonra arayın dediler. sanırsın küçükesat telefon ticaret a.ş. neyse yarım saat sonra aradım. zaten yine telefonu açmadılar.

  günler geçiyor bu sırada her gün aramaya tam gaz devam. neyse bi gün ogün yemek yiyen arkadaş hasta olmuş falan işe gelmemiş yine bağlamadılar , ben de kıyameti kopardım. biri aldı telefonu işte bize daha belgeler gelmedi bir mail adresi verdi mail atın dedi. hepsini attım. maile dönen yok. telefonla aradım açan yok. bakın açan yok dediğim 4446543 lg türkiye müşteri hizmetleri.
  siteden live chat deniyorum "ayca22" bile oturum açıyor bunlar hala oturum açmıyor.

  sikayetvar.com a yazdım dönen yok tabii ki. neyse 20 eylülde telefonu verdiğim teknik servis aradı, bize kutuyu kulaklığı gönderin dedi. tam nereye göndereyim derken kapattı telefonu. aradım orası da açmadı. bi şekilde lg türkiye müşteri hizmetlerine ulaştım . oradan adreslerini aldım. yurtiçi kargo firmasıyla karşı ödemeli olarak kargoya verdim. bugün internetten kargo takibi yaptığımda gördüğüm ise, ücretli gönderdiğim için kabul edilmemiş kargo tarafıma geri gönderilmiş.

  neyse orayı da şikayet edeyim dedim ama kimi kime şikayet edeceksin. 46 dk dır lg yi arıyorum açan yok. mail gönderdim dönüş yok. livechat hala bekliyorum.

  tüketici hakem heyeti ücretini ödemiyor diye tüketici hakem heyetine başvursam bi 12 ay daha beklerim heralde. napsam bilemiyorum be sözlük
 • (bkz: let the linç begin)

  gerçek bir rezalettir.

  ben de magdurum. lg g4 i severek, isteyerek aldim. gercekten iyiydi. saglamdi... sonra bootloop i verdi. ve telefon çöpe gitti...

  ve mecbur kaldim ve samsung a geri dondum.

  almam bundan sonra lg; aldirmam da.
 • rezaletimsi rezalet 5.5/10..

  next
 • 2000 tl vererek almış olduğum telefon'dan sonrasını okumadım. özür dilerim ama bir insan lg telefona neden 2000 tl verir ki?

  ne diyeyim (bkz: geçmiş olsun)
 • hakem heyeti kararı ile birlikte icra dairesinde ilamlı takip yapılarak en çok 3 ay içerisinde sonuçlandırılacak rezalettir.

  telefon iadesinden önce icra dairesinin hesabına paranın yatırılmış olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. telefon iadesi bu ödemeden sonra ''imza '' karşılığı yapılmalıdır ki daha sonra '' biz telefonu almadık '' denilmesin.

  takip kesinleştikten sonra bir de telefonu aldığınız yere icra memuru ile hacze giderseniz katmerli kadayıf olur.
 • elimden geldiğince her gün güncelleyeceğim burayı.
  bozuk telefon satmasına rağmen 2 ay boyunca telefonunuzu gasp eden ve hala hiçbir şey yapmayan firmanın rezaleti.
  bu konuda yeterli tepki verilmediğini düşünüyorum. nasıl bu kadar pişkin olabiliyorlar aklım almıyor gerçekten.
  lg g5' i kabul etmek yerine herkes iade konusunda ısrarcı olmalı. böylesine bir rezalet karşılıksız kalmamalı.
 • lg para iadesinde kesinti yapıyor kesinlikle kabul etmeyin
 • lg'nin imza attığı bir diğer rezalet için (bkz: #63802109)