şükela:  tümü | bugün
  • 2500 tl fiyatla türkiye'de satılacak olan ya da özelliklerinin yarısı dandikleştirilerek 1900 tl civarında satılabileceğini düşündüğüm cihaz.

kaynak: götüm
  • snapdragon'un 8 çekirdekli 810'u yerine 6 çekirdekli 808 var. gerçi 810'da ısınma sorunu çoktu, bu daha az ısınır.

kamera 16 mp, samsung'un amiral gemileri gibi. ön kamera iki tane, 5 mp. daha iyi olabilir fakat farklı açılardan çekmeye yarayacakmış sanırım.

pil çıkartılabilir ve micro sd olayı var, güzel.

ama ekran 5.7", üstüne de 2.1" bir tane daha. tablet olmuş bu.
  • 2008 yılından beri iphone kullanan birisi olarak, felaket hoşuma gitmiş telefondur. birisi beni mantık çerçevesinde kandırsın da artık bi android telefon kullanayım dedirtendir.

not: işletmem var ve maldi, autocaddi, not foto vs hepsini telefondan yapan birisiyim. yardım edin lan.
  • 3000mah pilin yetersiz gelecegini düşündüğüm telefon.
  • tr satış fiyatı tahminim 3950 tl'dir. (galaxy edge'midir nedir 3000 tl diye afiş gördüm bugün lan?)
  • metal kasa g4. kucuk degisiklikler disinda metal olmasi haricinde bir farki yok. 3000 olmasi buyuk yanlis. 3300 civari zorlanmaliydi kalinliktan feda edilerek. cunku ortalama ekran suresi 4 saat. yani yetmiyor, uzuyor. gerci m de batarya harcamasi azalirsa bu sorun ortadan kalkabilir. g4 sahibi bildirdi.
  • belirli bir süre sonra ekranda sarı leke oluşturacak telefondur. alırsam siksinler.
  • taş gibi telefon. ben orgazm oldum şahsen böyle telefon mu olur.
  • ekran sararması sorunu devam ediyor mu öğrenmeden almayacağım telefon. g2den beri süren 4 yıllık 3 nesillik kronik sorun mu olur lan.

ama özellik ve lansmanıyla keşke benim olsa dedirtmiştir. en temizi ilk serileri alanları bekleyip kronik sorunu var mı yok mu bakmak yoksa almak
  • yıl neredeyse 2016 olacak, hala sd card. bi bitmediniz