şükela:  tümü | bugün
 • v30 modelinin 128 gb depolamaya sahip modelidir. türkiye'ye resmi olarak bu versiyon gelecek. satış fiyatının 4.000 lira olması bekleniyor.
 • yarın satışa sunulacakmış. mesut çevik canlı yayında inceliyor :
  https://www.youtube.com/watch?v=urbxlosm4h4
 • lg alanında, aldıranında, satanında, sattıranında ta.............
  not: lg g3 magduruyum.
 • ülkemizde 4400 liradan* satışa çıkan akıllı telefon.

  bahisleri açıyorum; ghost screen 1.10, bootloop 1.45, ghost touch 1.90, burn-in 2.00.
 • bulaşmamak lazım. bana illa rahat batıyor diyenler önden buyursun: https://mobile.donanimhaber.com/…479489-6#131338491
 • 4.400 tl'lik fiyat etiketiyle ölü doğan mobil bok
 • kısa bir süre deneme fırsatı bulduğum, arka kamerasını beğendiğim akıllı telefon. diğer cihazlara göre hafif ve ele iyi oturuyor. kullanıcı görüşlerine göre pil ömrü çok iyi, stabilitesi yüksek, sesi zaten mükemmel.

  galaxy serisi gibi kullandıkça şişmiyor, şarj hızı oldukça yüksek, bloatware dolu değil, parmak izi okuyucusu mantıklı bir yerde, arayüzü akıcı.
  ancak, ön kamerası çok, çok kötü. yani, 500 liralık bir akıllı telefonda daha iyi bir ön kamera bulmak kolaylıkla mümkün. kullanılan oled panelde ciddi üretim sorunları var, çoğu ürün değişime gidiyor. kulaklık sesi mükemmel olsa da, hoparlör sesi çok tatmin edici değil.

  yıllardır lg kullanan ve çok seven bir kullanıcı olarak buna 4400 lira vermenin çok, çok mantıksız olduğunu düşünüyorum. ha 2000 lira civarına bulursam affetmem; hd598'imi takar, ufka yelken açarım.
 • bootloop'a girecek olan telefon. almayın, aldırmayın.
 • galaxy s8'den kurtulduğum gibi aldığım, s8'in sahip olduğu saçma sapan hataların hiçbirini taşımayan akıllı telefon.
  ön kamerası lg g4'ten hallice; kendi fiyat aralığındaki cihazların açık ara en kötüsü. arka kamerası ise aşağı yukarı aynı.
  ekranı s8'den aşağı kalır değil. kulaklık çıkışı müthiş. samsung'da sıfır telefonda dahi yaşanan ince takılmalar bunda yok. sadece parmak izine ayarlı olduğu halde cebinde kendi kendine açılıp kafasına göre takılma sorunu yok. 2 saat ekran süresi almaya uğraşmak yok, zorlanmadan 5 saat sot alıyor. daha hızlı şarj oluyor. s8 üst üste 3 tane uygulama açınca birinciyi komple kapatıyordu, v30'da böyle bir ram problemi yok.

  özetle, neden lg'yi bırakıp samsung'a geçtiğimi sorgulatan, geri döndüğüme de sevindiren, güzide akıllı telefondur. ancak ön kamerayı sık kullanan kullanıcılar uzak durmalıdır.

  edit: şunu anlıyorum, g4'te bootloop yaşamış bir kullanıcı lg'ye eskisi kadar sıcak bakmayabilir. ama hala bootloop ne amk, ghost screen ne amk? 2015 yılında kalmış sorunlar onlar, 3 nesildir görünmüyor lg'nin cihazlarında. g5 çıkmış, g6 çıkmış, g7 çıkmış, v20 çıkmış, v30 çıkmış, pek de bir sorun yaşamamış hiçbiri, adam hala bootloop diyor.

  amd'nin işlemcileri de ısınıyormuş diyorlar, almayalım bence.

  edit 2: o samsung'un ben yanına koyayım afedersiniz, çile çekmişim resmen bir yıl s8'le. v30 iyice açıldı, şarj ve performans sorunlarını unuttum iyice. son derece sorunsuz, akıcı, rahat bir cihaz. kamera konusunda s8'in gerisinde ama kesinlikle çok iyi. müzik konusunda ise insanın duygularını kabartan, gözlerini yaşartan bir performansı var. pili bitmiyor, ısınmıyor, takılmıyor, saçmalamıyor. kullanmaktan büyük keyif alıyorum. piyasada kalmayı başarırsa, lg'den kopmam artık sanırım.
 • klasik lg modelidir. ilk 6 ay iyi ki almışım dedirtir sonraki 6 ayda ise bootloop ve ghost screen problemleri yüzünden bir daha lg almaya tövbe ettirir.