şükela:  tümü | bugün
 • ne bok yiyorsanız yiyin gözümüzün içine sokmak zorunda değilisiniz. yaptığınız showlarla genç beyinleri sulandırmaya da hakkınız yok. 7 yaşındaki çocukları bile bu işlerinize alet etmeye başladınız (bkz: 7 yaşındaki trans çocuk). 7 yaşında din dayatılmasına karşısınız(evet ben de karşıyım) o zaman işin ucu yine çocuk istismarına gelince bu çocuk özgür iradesiyle lgbtci oldu diye zırlamayacaksınız. iki yüzlü karaktersizlersiniz.

  edit:birisi bana ak çomar demiş, birisi küçükken taciz edilmişsindir kesin çok mu zevk aldın da bunları yazdın demiş, bir arkadaş sen nazisin faşitsin demiş, bir arkadaş sen heteroseksüelliğini yaşıyorken ben niye yaşayamıyorum demiş. kim faşist kim alçak kim yobaz ve gerici söylemeye gerek bile yok. ayrıca kimsenin özel yaşantısına karışmıyorum hümanistim, özgürlüğü savunurum ama bir başkası benim özgürlüğümü kısıtlayacaksa, sadece toplumun ahlakını değil gençlerimizin ve çocuklarımızın zihnini bulandıracaksa (diziler, filmler onur adı altında yürüyüşler ve eylemlerle) ben buna dur derim.
 • git o başlığa yaz o zaman, cevap yazmak için neden başlık açıyorsun dürzü?
 • katıldığım önerme. benim fikrim, genetik bir hastalık olup tedavi edilmesi gerektiği yönünde. fakat saygı duymak ''zorundayız''. sadece lgbt bireylerine değil, herkese. benim asıl tepkim, onur yürüyüşü adı altında iğrençlik saçmaları. dilediğiniz gibi yaşayın, buna anlayış gösteririm şahsen, fakat diğer insanların gözüne sokmayın, çünkü bazı insanları gerçek anlamda iğrendiriyorsunuz.
 • (bkz: sieeeeeeeeee)
 • ben bu tür tepki gösteren homofobiklerin genelde bir eşcinsel eğilimi olduğuna hep inanmışımdır. çocukluğunda bir tacize uğramış olabilir, tadını almış olabilir.
 • ...dedi homofobik ak çomar.
  tanım: bir çomarın haksız serzenişleri.
 • asıl siz saçmalamayın ayol!

  not:
  sevgili dostlar;

  ingiltere'deki bir olaydan yola çıkıp, burada homofobik nefretinizi kusacağınıza; gericilerin çöktüğü anaokullarınıza sahip çıkın bi' zahmet.

  lgbt'ler var... alışın, canlarım.
 • fırsat tanınsa sizden ala faşist olmazmış, onu gördüm.

  "heteroseksüelim, çoğunluğum, ya bizim gibi davransınlar ya da siktirip evlerine kapansınlar. onların gökkuşağı renklerini çekmek zorunda değilim."

  şovlarını da hayatlarını da gözünüze sokmuyorlar. sen sevgilinle el ele tutuşuğunda gözümüze mi sokuyorsun angut? hayatını yaşıyor, yaşamak istiyor tabi senin gibi faşist yavşaklar izin verirse.