şükela:  tümü | bugün
  • ne halt ediyorsanız edin ama gözümüzün içine sokmak zorunda değilisiniz. yaptığınız showlarla genç beyinleri sulandırmaya da hakkınız yok. 7 yaşındaki çocukları bile bu işlerinize alet etmeye başladınız (bkz: 7 yaşındaki trans çocuk). 7 yaşında din dayatılmasına karşısınız(evet ben de karşıyım) o zaman işin ucu yine çocuk istismarına gelince bu çocuk özgür iradesiyle lgbtci oldu diye zırlamayacaksınız. iki yüzlü karaktersizlersiniz.

edit:birisi bana ak çomar demiş, birisi küçükken taciz edilmişsindir kesin çok mu zevk aldın da bunları yazdın demiş, bir arkadaş sen nazisin faşitsin demiş, bir arkadaş sen heteroseksüelliğini yaşıyorken ben niye yaşayamıyorum demiş. kim faşist kim alçak kim yobaz ve gerici söylemeye gerek bile yok. ayrıca kimsenin özel yaşantısına karışmıyorum hümanistim, özgürlüğü savunurum ama bir başkası benim özgürlüğümü kısıtlayacaksa, sadece toplumun ahlakını değil gençlerimizin ve çocuklarımızın zihnini bulandıracaksa (diziler, filmler onur adı altında yürüyüşler ve eylemlerle) ben buna dur derim.
  • git o başlığa yaz o zaman, cevap yazmak için neden başlık açıyorsun dürzü?
  • katıldığım önerme. benim fikrim, genetik bir hastalık olup tedavi edilmesi gerektiği yönünde. fakat saygı duymak ''zorundayız''. sadece lgbt bireylerine değil, herkese. benim asıl tepkim, onur yürüyüşü adı altında iğrençlik saçmaları. dilediğiniz gibi yaşayın, buna anlayış gösteririm şahsen, fakat diğer insanların gözüne sokmayın, çünkü bazı insanları gerçek anlamda iğrendiriyorsunuz.
  • (bkz: sieeeeeeeeee)
  • ben bu tür tepki gösteren homofobiklerin genelde bir eşcinsel eğilimi olduğuna hep inanmışımdır. çocukluğunda bir tacize uğramış olabilir, tadını almış olabilir.
  • ...dedi homofobik ak çomar.
    tanım: bir çomarın haksız serzenişleri.
  • asıl siz saçmalamayın ayol!

not:
    sevgili dostlar;

ingiltere'deki bir olaydan yola çıkıp, burada homofobik nefretinizi kusacağınıza; gericilerin çöktüğü anaokullarınıza sahip çıkın bi' zahmet.

lgbt'ler var... alışın, canlarım.
  • lgbt'nin ana amacı toplum tarafından normal kabul edilmeyen cinsel yönelimleri topluma normal olarak kabul ettirmek ve benimsetmektir.

bu kabul edilebilir bir hedeftir. gerçekten de eşcinsel oldukları için sorun yaşayan insanlar var ülkede ve sayıları ister çok olsun, ister az olsun çözülmelidir. özellikle de hayatı tehdit eden etkenler var iken.

buraya kadar her şey tamam. lakin ben niye lgbt karşıtıyım?

lgbt'nin bu amaca ulaşmaya çalışırken takındığı tavır yüzünden. bu tavırlara örnekler vereyim:

* 7 yaşındaki çocuğu trans olduğuna ikna etmek büyük bir çocuk istismarıdır. (bkz: 7 yaşındaki trans çocuk)

* queer kid stuff adlı youtube kanalı açın ve birkaç videosunu izleyin. bilim sadece 2 cinsiyet olduğunu ve diğer cinsiyetlerin bu iki cinsiyete göre mutasyon ya da değişim gösterdiğini kabul eder. lakin amerika'daki birçok eyalet müfredatlarına lgbt eğitimi koydular ve bu kanaldan nasıl bir eğitim vereceklerini görebilirsiniz.

* gurur yürüyüşü adlı etkinliklerinde yatakta yapmaktan hoşlandığı şeylerle gurur duyduklarını ifade ederler. kendi söylevlerine göre eşcinsellik doğuştan gelen bir şey ise, bu durumda bundan gurur duymalar türk olarak doğduğu için bununla gurur duyan ırkçılardan hiçbir farkı yoktur.

* farklı görüşlere saygı göstermezler. misal ben eşcinselliğin doğuştan geldiğine inanmıyorum. doğadaki tüm canlılar çoğalmak üzere evrimleşmişlerdir. "aslanlar bile eşcinsel seks yapıyor" diye argüman sunanlar o eşcinsel seks yapan aslanların vakti geldiğinde karşı cins aslanla da yatarak çocuk sahibi olduklarını tamamen görmezden geliyor. tüm bunları geçelim, sırf büyüdüğü çevre yüzünden eşcinselliği kötü kaka olarak gören ve bu konuda derinlemesine beyni yıkanmış birinin bu konudaki olumsuz fikirlerini sunması durumunda "gizli eşcinsel" yaftası yapıştırıyorlar.

farklı görüşlere saygı bu mudur? yoksa karl pooper (evet, poop yazdım bilerek) gibi esasında farklı görüşleri dinlemeyi bile reddederken ne kadar ahlaksızlaştığınızı "aslında farklı görüşleri savunmak için böyle yapmalıyız" diyerek kendinizi mi avutuyorsunuz?

------------------------------------------------------------------------

lgbt'ye bir son verilmelidir. sadece türkiyede değil, tüm dünyada. ve bundan kastım eşcinselliğin kökü kurutulsun değil üstelik. sorun lgbt'nin kendi görüşlerine katılmayan insanları erdemsiz ve ahlaksız göstererek avantaj sağlamaya ve bu şekilde toplumu kendi ideallerinde şekillendirmek istiyorlar.

dikkatli baktığınızda bunun faşizm olduğunu göreceksiniz.
  • fırsat tanınsa sizden ala faşist olmazmış, onu gördüm.

"heteroseksüelim, çoğunluğum, ya bizim gibi davransınlar ya da siktirip evlerine kapansınlar. onların gökkuşağı renklerini çekmek zorunda değilim."

şovlarını da hayatlarını da gözünüze sokmuyorlar. sen sevgilinle el ele tutuşuğunda gözümüze mi sokuyorsun angut? hayatını yaşıyor, yaşamak istiyor tabi senin gibi faşist yavşaklar izin verirse.