şükela:  tümü | bugün
 • bu insanlarin faaliyetleri sizi neden rahatsiz ediyor anlamiyorum. biri gercekten aciklasin. ozgurluk dedigimiz kavram bu degil midir? birakin insanlar nasil mutlu oluyorsa oyle yasasin, sana ne?

  cocuk tecavuzlerine, kadin cinayetlerine, cocuk gelinlere de bu kadar ses cikarsaniz keske!
 • twitterda gündem olmuş etiket.
  onlarca kişi bu etiket altında, kudurmuşcasina lgbti bireylerine nefretini kusuyor. tecavüze uğrayıp öldürülen çocuk, hayvan , kadın haberleri dolu ülkede, daha üç gün evvel cami tuvaletinde 60 yaşında bir alçak tarafından istismar edilen 10 yaşında bir çocuğun haberini aldığımız ülkede hicbir şey ahlâklarını bozmuyor da lgbti bireyleri bozuyor. ahlâkınız da o nefret dolu kalbinizle birlikte yerin dibine batsın en kısa zamanda dilerim.
 • bunlar lgbt normalleştiği zaman kendileri de zorla gay olacak zannediyorlar. bakın espri olsun diye yazmıyorum bu insanlar böyle. kapasiteleri bu kadar.

  edit: bakınız...
  edit 2: (bkz: aşağılık kompleksi) bu tiplerde default geliyor. hiç şaşmaz
 • abi kendi icinde homofobik olursun neyse de lgbt faaliyetleri dursun diye tag acmak ne amk.mevcut iktidarın halka kazandırdıkları
  (bkz: durdurulsun)
  (bkz: kapatılsın)
  (bkz: yasaklansın)
  aynen durdu şu an bak. ne zararı var eşcinsel trans bireylerin sana?nasıl yetiştiniz de bu kadar nefret sacıyosunuz etrafa.bi de lgbt destekleyen markaları boykot diye tag acmalari var djbjssbja sen boykot etsen ne olur aq comarı.tweet de atma o zaman kurucusu escinsel.
 • onlara göre zaten kendilerine yaramayan her şey durdurulsun, özgürlükler kısıtlansın, hükümet aleyhine birazcık bile vurgu varsa insanların kelleleri alınsın.

  size ne eşcinsellerden? size ne ya?

  ahlaksızlıkmış bilmem neymiş. asıl ahlaksızlık insanların değiştiremediği cinsel yönelimi -bakın tercih demiyorum çünkü tercih değil- eleştirmek. siz hiç siyahi bir insana beyaz olmadığı için ahlaksız diyor musunuz?

  gören de geyler lezbiyenler toplaşıp bunları sikmek istiyor sanar. porno sitelerinde otu boku izleyip burada ahlaktan dem vurmak en büyük ahlaksızlık kusura bakmayın.

  3-5 it istedi diye biz vazgeçmiyoruz. bu kadar korumacı olmayın. gidin iran'a, arabistan'a o zaman. orada yaşayın. insanların değiştiremediği ve öyle doğduğu özellikleri kısıtlayamazsınız!

  #pride
 • gizli pasif eşcinsellerin savunduğu yeni akım.
  bazıları evli, bazıları tespihli nargileci ağır abi görünümlü bu gizli pasifler kapalı kapılar ardında kendilerine vurdururken twitter’da lgbt faaliyetleri durdurulsun başlıklarına destekleyici içerik yazarlar.
  bunların travestilere vurduran versiyonları da vardır ki tam evlere şenlik.
  zaten bu başlık altında da görebilirsiniz kendilerini.
  edit: oo başlık altı dolmuş bile bunlarla.
 • hiçbir şey üretemeyen çomarların yeni yasaklama çalışması.
 • beni ıslatan hashtag.

  hemen gidip bir faaliyette bulunacağım. *
 • karşı oldukları güruhtan gizlice bu işi yapanlardan bazılarını devletin bahçelerinde gezdirenlerin garip isteği.
  ecdadımız dediğiniz osmanlı padişahlarının oğlan sevdaları ne olacak?
  makam şoförünü ne yapacaksınız?

  ayrıca
  öncelikle #çocuksikenkurankursuhocalarıdurdurulsun

  şöyle bir orospu çocukluğunu durdurun önce, nasını bacısını kızını becerenleri sarıp sarmalamayın!!!
  durdurmak istediğiniz şey bu orospu çocuklarının artçıları.

  g
 • napacaksınız amk insanların çükünü götünü mü bağlayacaksınız birbirlerine faaliyet göstermesinler diye? ne faaliyeti var ki bu insanların cinsel yönelim farkı dışında? anayasal düzeni mi ortadan kaldırmaya çalışıyorlar, dükkanınızı mı yağmaladılar, kandırıldınız mı taraflarından ne yaptılar bu insanlar size?

  milleti engellemeye çalışacağınıza kendi zihinlerinize prezervatif geçirseniz keşke de bu iğrenç düşüncelerinizi her yere fışkırtmasanız.