şükela:  tümü | bugün
  • volvo tarafından düşünülüp ingiltere de hayata geçirilen ve de neden batı uygarlığını rol model almamız gerektiğini bizlere bir kere daha gösteren alkışlanası bir uygulamadır.

hani batı medeniyetinin ahlaksızlığını aldık diye veryansın edenler var ya. he işte onlara kapak olsun bu haber.

inadına ve büyük bir kararlılıkla batı medeniyetini ya da uygarlığını örnek almalı ve ülkemiz için pusula kılmalıyız.

sonuç işte bu haberde de görüldüğü gibi bizleri insanlık ile buluşturacaktır.

bu haberin darısı yalnız ve güzel ülkemin başınadır.

http://gmag.com.tr/…vmlerde-park-alani-olusturacak/
  • türkiye’ye gelmesi umuduyla
  • lgbti destekçisi biri olarak ultra saçma ve popülist buldum.

aile olmak için kan bağına bile gerek yok bence ama mevcut simgenin mantıklı bir sebebi var.

üreme iki cins arasında ve (kadın-erkek-çocuk) simge yerinde kullanılıyor, biyolojik anlamda aile bu şekilde olur .

aile dediğin şey de üremeden çok öte bir durum.

fırsatçılıkten başka bişey değil bu reklam.
  • "lütfen bakar mısınız pr yapacağım" tadında bir saçmalık.

bir tanecik lgbti+ çiftinin bile "bizim ayrı park yerine ihtiyacımız var" dediğini sanmıyorum; dolayısıyla bu işten fayda görecek tek taraf volvo olacaktır. gerçi bu kadar salakça bir fikir yüzünden volvo övülür mü gömülür mü bilemedim (duyarkasan bireyler övmezse dişimi kırarım) ama sonuçta reklâmın iyisi kötüsü olmaz.
  • "ben normalim, bana farklı davranma" diyen birinin yüzüne "sen farklısın" diye bağırmak gibi bir şey olmuş sanki.

edit: lgbti ler için park alanı değil, park alanlarında tipik tabelalara ek tabelalar yapılıyormuş. bu hali ile el aldığımızda güzel bir fikir olabilir.
  • insanları daha çok ayrıştıra bilecek harekettir.

belirli bir kitleye özel eylem planı yapılırsa, o kitleye karşı düşmanlık daha çok artar.
  • kulübe yapalım içine girin layık olduğunuz yer orası
  • konyalıyım. cihangir'de oturuyorum. biseksüelim. her gün haplanıp norveçli partnerimi sikiyorum. lakin bu düşünceyi çok saçma buluyorum. lgbti, lgbti+ güncellemesini aldıktan sonra çok saçmalamaya başladı. bakın arkadaşlar bizim mücadelemiz herkes gibi normal insanlar olduğumuz üzerine kurulu. ve siz kalkmış ayrı alan istiyorsunuz. yaptığınız şeyin ne kadar saçma olduğunun farkında mısınız? bu yaptığınız lgbti haklarına ve mücadelesine zarar veriyor.

bilin istedim.
  • malum markanın lgbti+ ailelere engelli muamelesi yapmasıdır
  • keşke bizim de böyle dertlerimiz olsa, bu olay lgbti için olumlu mu, yoksa ayrımcı bi hareket mi veya bu tip uygulamalar pozitif ayrımcılık mıdır bunları tartışsak.