şükela:  tümü | bugün
  • duygulandıran ve hatta yer yer ağlatıp fena şekilde imrendirip kıskandıran sürprizdir.

ben böyle bir dünya hayal ediyordum ve aslında hayal değilmiş, varmış böyle bir dünya. tabi dünyanın ta öbür ucunda. gerçek insanlığın hüküm sürdüğü topraklarda.

lgbti+ bireylerin ailelerinin onlara destek olması, yanlarında olması, onlardan utanmayıp tersine sahiplenmesi gerçekten ama gerçekten güzel bir şey.

keşke diyorum ama olmayacak biliyorum. benim memleketimde de böyle babalar, aileler olsa. cinsel kimliklerinden ötürü evlatlarını reddetmeyen, kucaklayan aileler olsa keşke memleketimde.

http://gmag.com.tr/…bt-cocuklarina-surpriz-yapiyor/
  • zaman zaman ben de düşünürüm..ilerde çocuğum olsa ve cinsel tercihleri farklı olsa ne yaparım diye..herhalde ben de aynı bu babalar gibi davranırdım..
  • bize ne kardeşim sizin cinsel tercihlerinizden? neden birbirinizi götürdüğünüz gerçeğini sürekli olarak insanların gözüne gözüne sokma ihtiyacı duyuyorsunuz? gidin kiminle yatarsanız yatın. neden bunu ilan etme zorunluluğu hissediyorsunuz?

bu onur geyiği nedir bir de?

lgbti harf bütününden birinin üyesi olmak onur mudur? bundan mı bahsediyorlar? nedir yani birbirini koklayan lezbiyenler onurlu bir eylem yaptıklarını neden iddia etme gereği duyuyorlar? kucak dansı yapan erkekler bunu bir onur olarak görüyorlarsa da neden onur olarak insanlara anlatma ihtiyacı güdüyolar?

iyidir de yani kime nedir?
  • harika ebeveynler içeren, gözleri dolduran tablo. bu ülke sizinle gurur duyuyor.